Нове на сайті:
Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Дві вчительки із Задарова та Ковалівки Монастириського району стали жертвами нового різновиду шахрайства. Жінкам обіцяли заміну пін-коду, натомість поцупили з їхніх кредиток відповідно 2 та 4 тис. грн.

У чому суть злодіяння? Як розповіла одна з потерпілих, до неї на мобільний зателефонував невідомий та представився працівником банку. Абонент звернувся до вчительки на ім’я, по батькові, назвав навіть прізвище і повідомив про необхідність змінити пін-код кредитної картки. Пропозицію обґрунтував, мовляв, його колега, котрий оформлював кредитний документ, звільнився з негативних причин, тому є ризик втратити кошти. Без зайвих вагань жінка назвала заповітні цифри і стала очікувати на смс-повідомлення зі зміненим кодом. Вісточка прийшла, щоправда, іншого змісту – з картки зняли усі кошти, тобто 4 тис. 100 грн.
Оговтавшись після стресу, потерпіла звернулась у міліцію. Правоохоронці почали з’ясовувати, хто причетний до шахрайства? Виявилося, гроші зняли на Івано-Франківщині. Допоки встановити особу підозрюваного не вдалося, але з подібною заявою до міліціонерів звернулася інша потерпіла. Жінка теж працює педагогом і схема, за якою обманули сільську вчительку та вкрали понад 2 тис. грн., аналогічна.
Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, міліціонери радять буди пильними та уважними. Повідомляти пін-коди банківських карток не варто нікому, тим більше, «працівникам банку» по телефону. Якщо вас переконують у ризику втратити кошти з тих чи інших причин, краще зателефонувати на гарячу лінію фінансової установи (номер вказано на кожній картці) і поцікавитись, чи справді проводяться якісь операції, пише
Номер один.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.