Нове на сайті:
Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У тернопільському парку “Топільче” проходить так звана реконструкція громадських туалетів зі сторони вулиці Дружби. У парковій зоні, у парку "Топільче". Під носом у депутатів міської ради, на очах у всіх чиновників міста... Але чого під носом чи на очах? Власне замовником і виступила - Тернопільска міська рада, пишуть Новини Тернопільщини

Але! Де активна громадська позиція депутатів? Де комісії? Де порушення проблеми? Якшо про будівництво на вул. 15 Квітня, якоби в парковій зоні (хоча навіть на публічній кадастровій карті то окрема ділянка з призначенням), багато шуму - то тут повний штить. Хоча, власне, тут згідно усіх карт і планів – парк і зелена зона.

Якщо дивився на кадастрову карту – земля під цю будову не виведена. Це закадастрона паркова зона, тому будова там дивна. Якщо якось тишком-нишком продали, то журналісти мають з’ясувати кому, а правоохоронці зупинити такі дії, – каже тернополянин (20 хвилин).

Проте, як з’ясувалося, землю дійсно нікому не відводили, а будівельні роботи здійснюють на місці старого міського туалету. Будова не приватна і не за міські гроші, а за фінансовї підтримки Представництва Європейського Союзу. Якщо(!) задумане втілять без змін –там діятиме коворкінговий центр. Коворкінг у широкому сенсі — організація роботи людей у єдиному робочому просторі, а простіше– колективний офіс.

Для довідки:  Ково́оркінг (англ. Co-working — спільно працювати)  у широкому сенсі — це модель організації роботи людей, найчастіше фрілансерів, з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі; у вузькому — колективний офіс. Коворкінги характеризує гнучка організіція робочого простору і прагнення до формування спільноти резидентів та внутрішньої культури. Учасники залишаються незалежними і вільними, мають можливість спілкуватися, обмінюватися ідеями та допомагати один одному, на відміну від роботи вдома. Ідея коворкінгу включає в себе телеворкінгфріланс, деякі принципи аутсорсингу. (Вікіпедія)

Отже, над туалетами будують офісні приміщення. Кажучи про фінансуванням з ЄС і про модний нині термін “коворкінг” – фактично будують офісні приміщення "з запахом".

– Коворкінг центр створюється за фінансової підтримки Єропейського Союзу, в першу чергу для потреб вимушених переселенців – це буде місце зустрічей, спілкування та можливості інтеграції у місцеву громаду, – каже заступник міського голови Тернополя Іван Хімейчук. – Також центр буде доступним для тернополян та гостей міста, які матимуть можливість працювати, спілкуватися, обмінюватися ідеями та допомагати один одному (20 хвилин).

– Крім того, приміщення буде обладнане кухнею, де відвідувачі зможуть випити чашку чаю з печивом, – каже пан Хімейчук. – Сам коворкінг-центр буде власністю Тернопільської міської ради, управління центром буде передано Фонду розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр», який є співзаявником проєкту ЄС на підставі Договору про спільну діяльність між Тернопільською міською радою та Західно-Українським Ресурсним Центром . Коворкінг центр буде надавати послуги усім охочим, в тому числі громадським організаціям та вимушеним переселенцям. Окрім того, тут буде відновлено громадську вбиральню для відпочиваючих парку «Топільче» (20 хвилин).

  

Що з того вийде покаже час: і чи запрацює колективний офіс, і чи буде він на користь комусь, і чи смачна їжа буде готуватися там на кухні...

Наразі маємо – забудову в парку прикриту "благими намірами". Забудову зі швидкими темпами.

А де депутати і громадські активісти?

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.