Нове на сайті:
"Тернопіль для ЗСУ: 16-й батальйон отримує крила та міць" У Тернополі судитимуть ще одного пособника окупантів Понад шість мільярдів гривень податків і зборів отримали місцеві бюджети Тернопільщини Корупція в Україні не має меж Тернополянин Володимир Драбчук збирає донати, підкорюючи гори в амуніції У Тернополі судитимуть псевдопрокурорку з Луганщини Бухгалтери КП "Тернопільводоканал" не шкодували собі на премії Тернопільські слідчі з СБУ зібрали доказову базу на одну з перших колаборанток “Інноваційний захист українського неба”: Тернопіль придбає SpaceRay MT2000 для ЗСУ Понад 3000 військових отримали допомогу: Тернопіль підтримує захисників “Від інструментів до безпеки”: Тернопіль передав бензопили для ЗСУ Тернопіль: острів чистого повітря чи жертва брудних ігор? Інноваційні “очі” в небі: Тернопіль передав ЗСУ 50 новітніх дронів Найкраща школа в області - не в Тернополі Тернопіль для ЗСУ: Сергій Надал про нову техніку, що рятує захисників

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Безпечність власників автівок обертається тисячними збитками.

Транспортні засоби – чи не найбільш вразливе майно. Адже небезпека підстерігає звідусіль: якщо не саму автівку поцуплять, то викрадуть цінності з неї. Власники ж, відаючи про такі наслідки, чомусь не поспішають вживати заходів безпеки.

Переконання, що потерпіти від злодіїв може будь-хто, тільки не я, властиве багатьом. Дехто песимістично налаштований, що немає таких замків, які б не відімкнули злодії. Та є відсоток свідомих власників, котрі ладні витрачати кошти не лише на авто, а й солідно платити за його безпеку. Саме таких й оминають крадії.
Статистика свідчить – понад дев’яносто відсотків викрадених транспортних засобів і тих, що були обкрадені, – це машини, що паркувалися не на стоянках чи у гаражах, а у дворах будинків, чи просто серед вулиці. Без нагляду залишив свою «Шкоду» житель Почаєва. Приїхавши до Тернополя, чоловік на п'ятнадцять хвилин залишив автівку на вулиці. Коли повернувся, то не застав у салоні ні документів, ні грошей, ні мобільних телефонів. Невідомому зловмисникові знадобилося зовсім мало часу, аби підібрати ключ до замка дверцят автомобіля і безперешкодно заволодіти майном на суму понад п’ять тисяч гривень. Допомогла злодієві і відсутність сигналізації. Бо хтозна, чи відважився б лиходій серед білого дня лізти до чужого авто, якби переконався, що ввімкнеться «пищалка».

Лізуть липкорукі не тільки через двері, а й вікна витискають, якщо побачать в салоні цінну річ. Тому наступна порада міліціонерів – не залишайте в автівці ані дорогої техніки, ані грошей, ані нічого такого, що б могло привернути увагу. Власник «Мітсубісі» з Тернополя знехтував безпекою свого транспортного засобу, принаймні, двічі – коли залишив легківку в дворі будинку без нагляду, а в салоні на видному місці забув ноутбук. На ранок результат – витиснене вікно і зникла техніка вартістю п’ять тисяч гривень. Таке саме того дня застав ще один житель обласного центру. В його іномарці «Сіат» невідомий пошкодив вікно, лиш би заволодіти барсеткою. Здавалося б, автовласник поніс відносно невеликі втрати, адже в сумці були лише ключі. Щоправда, від квартири. Тож чи не доведеться, окрім пошкодженого автомобільного вікна, змінювати замки дверей?
Правоохоронці звертаються до усіх автомобілістів вжити бодай найнеобхідніші заходи безпеки свого сталевого товариша. Не залишайте його без нагляду, паркуйте тільки на стоянках з охороною, а ще краще – в гаражах, оснащуйте надійними сигналізаційними системами, не залишайте в салонах цінних приманок для злодіїв, і навіть виходячи з салону на секунду-дві, не забувайте замикати усі замки.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.