Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян обіцяє відновлення іподрому

Голова ТОДА зауважив, що такий об’єкт має всі шанси стати економічно вигідним та прибутковим на Тернопільщині.

«Мова йде й про відновлення каналу для греблі на байдарках  на Тернопільському озері, де свого часу була потужна тренувальна база для наших спортсменів, - зауважив Валентин Хоптян. – Найближчим часом я виїду на цей об’єкт і ознайомлюся в якому стані знаходиться канал і визначу, які роботи потрібно виконати для його відновлення і повноцінного функціонування».

Наприкінці, керівник області прокоментував ситуацію щодо добудови обласного архіву та бібліотеки.

«Звичайно, мені хотілось би, що ці два об’єкти здали уже цього року, але я розумію, що зробити це не так просто, - сказав Валентин Хоптян. – Тому будемо старатися, щоб першочергово цього року здати в експлуатацію хоча б архів, а там візьмемось і за бібліотеку». 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.