Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Не знав, що Савік може бути таким жорстоким. Чотири години тортур “на камеру” для жінки, виснаженої ув’язненням. Та ще й хворобою.

Можу їй поспівчувати як мало хто. Бо переніс (у Києві) і операцію, якою їй грозилися, і – через два роки – укол, прокоментований щодо неї самим Миколою Єфремовичем – знаним медиком-ученим. Що правда, коли роблять укол, то операції не передбачається, хотілося б хвору заспокоїти. Те може підтвердити будь-який спеціаліст з міської лікарні. Можливо в “ШАРІТЕ” інакше до того ставляться, але ні досвід їхній перейняти, ні пожалітися комусь, бо складну ін’єкцію роблять так, що ні самому подивитися, ні людям показати. Отож, важливо, що хвора нарешті на ногах…

Випробування на ТВ проводились у складний час. Ми всі стурбовані діями Кремля, іншими загрозами. Були стурбовані до вечора у п‘ятницю. А тепер спокійні, бо з’явилася Заступниця, що все бере на себе, і будь-що лихе не допустить.

Лекцію з цього приводу зачаровано слухали перший Президент України, група журналістів і політологів. Своє бачення розвитку подій намагався висловити Вадим Карасьов, але якось виходило, ніби він запитує ведучу (цією роллю С.Ш. поступився гості), і вона йому пояснює що й до чого. При чому вживає аргументи, які ніхто ще не чув: про патріотизм українських військових, про потребу боротися з корупцією, про повагу до віруючих, про важливість розмежування бізнесу і влади… Ну, точно цитуючи програму Соціалістичної Партії України.

Не зовсім вдало, однак, підібрана фонова аудиторія. Коли гнівом кипіла проповідь про шкоду монополізації, зокрема в енергетиці, підтримка представницького загалу була недостатня, в межах 60%. Деякі інфантильні тіточки та дядечки кивали головами за кожним словом спічу, а деякі, схоже, згадували хто ж розпочав передачу у приватні руки обленерго. Не тішило, напевне, повідомлення про вихід із енергетичної залежності (газової, зокрема) від РФ. Бо на поставки газу з Європи надії мало. А замкнений ядерний цикл – мрія вже 2-х десятиліть. І французький Westinghouse тут віддалена перспектива. Сланцевий газ – перспектива ще більш віддалена. До того ж зовсім недавно активісти “Батьківщини” шельмувати наміри регіоналів щодо видобутку сланцевого газу в Україні. Тим часом ціни на газ росіяни піднімають через тиждень з ціни “харківської” до тієї, що встановлена, не згадаю ким, у 2009 році.

Цікавим були міркування про Конституцію, систему влади, місцеве самоврядування. Логіка висновків (як би вона була) міг би піймати голова Конституційної Асамблеї Л.Кравчук, але поза логікою висновок звучав звично: “я зроблю…я не допущу…” І на душі ставало легше, — нащо дбати про систему влади, про її розвиток у дусі Конституції-2004 (проти була тільки фракція БЮТу), і даремно того добивався Майдан. Думати про все буде ВОНА. Як і раніше.

А здійснюватиме нею задумане її “каманда”. Вона і тепер тим займається. Вся адміністративна вертикаль вибудовується під “Батьківщину”. Коли там займатися долею військових у Криму?! Звідти офіцери рвуть душу: “дайте хоч якусь команду”. А паралельно на телемарафоні каналу “1+1” міністр оборони каже: “ми вже давно команду дали: тримайтесь!”. Нехай військові не турбуються. Відразу після шоу гостя “дасть прикурити” своїм – і в.о. її (себто Президента) і її прем’єру, і міністру, і недоброму Путіну. З останнім контакти ніби зіпсувалися, бо інакше перед виборами і не скажеш, коли суспільство налаштовано відповідно.

У Святих писання, як правило, на прямі питання прямі відповіді не дають. Відповіді треба шукати в собі. Так і на шоу у Савіка Шустера. На запитання “в лоб” про бандитську поведінку одного з “свободівців” відповідь розтеклася “мислію по древу”: про різні мотиви радикалізму, про заслуги чиїсь перед Майданом, про революційну ситуацію, про коаліцію з трьох політичних сил… Ну як вона могла сказати інакше, та ще й перед виборами? Що наяву приклад бандитизму, на взірець гестапівському? Що все це продумано супроводжувалось, фіксувалось на камеру, передавалось в Росію та світ? Що в нинішній ситуації замовна провокація проти України? Що хлопці, які це зробили, “не такі дурні як з виду”?

Я в захоплені від теле-героїні. І нова зачистка, і скромний одяг, і в міру ботєкс…Молодчина! Суть не змінюється, але при чому тут суть?

На завершення хотілося б дізнатися у “жорстокого” Савіка: кому іще з кандидатів у Президенти на Першому каналі ТВ дадуть стільки часу на рекламу?

Коли з якогось приводу оцінка була очевидною, і її доводити було марно, мій дід змахував рукою і говорив: “гріхи наші…гріхи наші…”

Олександр Мороз, Хвиля

Коментарі  

 
+2 #6 русский 24.03.2014 08:29
Вот Савикович и показал свое жидомассонское лицо, сколько бы он не придывался, все было и так очевидно.
Цитувати
 
 
-1 #5 орест 24.03.2014 08:27
якийсь премудрий журналіст знову лиє бруд на Юльку))!видать хоче бачити президентом кума іуди-ющенка-порошенка))!а може б згадав що той був міністром в Януковича і т д!вже одного іуду мали який підтягнув донецького вбицю на президента!!мож е досить...!!!
Цитувати
 
 
+2 #4 рррррррррррррррр 24.03.2014 08:05
Піар - не головне. Головне, що вона пролила світло на деяких кандидатів в президенти - Віталика, Яроша, Олега Тягн...
Треба читати між рядків, малята. Час рости.
Цитувати
 
 
+2 #3 Гостья 24.03.2014 07:17
Не только автору было "страшно" за "тортуры" над Тимошенко,всем было страшно.Одна надежда на Всенародную Амнезию !!!!:lol:
Цитувати
 
 
+1 #2 Асланян Левон Вардан 24.03.2014 06:46
Я Киевлянин во 2 поколении,мой двоюродный брат в крыму с той стороны,почему я должен стрелять в братана,а не в политика который заставил меня стрелять в моего горячо любмого брата...???
Цитувати
 
 
-1 #1 Киев 24.03.2014 05:04
Ой, зепаденцы вы наши! Хватит чмырить Юлю! Мы вашего Юща в 2004 году поддержали- как оказалось, очень даже напрасно. А вы, противсіхі оголтелые (по призыву своего Юща), в 2010 году привели к власти Янука... Если бы вместе с нами проголосовали за Юлю- жили бы мы сейчас совсем иначе и люди не погибли б... Так вы опять за старое? Лапы прочь от Тимошенко!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.