Нове на сайті:
Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який воював проти ЗСУ під Бахмутом та на Курщині

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У Тернопільській ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, що на вул. Братів Бойчуків 4а відбулося урочисте відкриття оновленого басейну. Там можуть займатися усі охочі діти молодшого та середнього шкільного віку, на даний час триває набір учнів. 

«Басейн збудований у вісімдесятих роках, як додаткове приміщення до спортивного залу для ігрових видів спорту, – розповідає начальник управління сім`ї, молоді та спорту Микола Круть. – Басейн нестандартних розмірів 12,5м х 6м розрахований для проведення занять із загально-фізичної підготовки та реабілітації спортсменів, які займалися різними видами спорту, в тому числі гандбол, важка атлетика, футбол тощо».

Протягом останніх років басейн був у занедбаному стані і практично не використовувався за призначенням.

«У 2013 році ми виділили 810 тис. грн. для проведення капітального ремонту басейну, - каже міський голова Тернополя Сергій Надал. – Під час ремонту оновлено плитку, перероблено систему опалення в приміщенні, осучаснено систему водовідведення та фільтрування води в басейні, встановлено нові бойлери для підігрівання води, замінено санвузли та сантехніку, проведено ремонт даху та встановлено металопластикові вікна. Басейн відповідає вимогам державних санітарно-епідеміологічних норм та вимог протипожежної безпеки».

На даний час оголошено набір дітей молодшого та середнього шкільного віку для занять плавань у платних оздоровчих групах. У зв'язку із невеликою площею приміщення вартість дворазового відвідування басейну протягом тижня в невеликих групах до 14 чоловік становить по калькуляції 140 грн.

Виручені кошти будуть спрямовані на оплату комунальних послуг, засобів очищення води у басейні та подальшу модернізацію спортивної інфраструктури фізкультурно-оздоровчого комплексу. Також заплановано заміна гумового покриття спортивного залу фоку, на що з міського бюджету у 2014 році виділено 210 тис. грн

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.