Нове на сайті:
У Тернополі судитимуть ще одного пособника окупантів Понад шість мільярдів гривень податків і зборів отримали місцеві бюджети Тернопільщини Корупція в Україні не має меж Тернополянин Володимир Драбчук збирає донати, підкорюючи гори в амуніції У Тернополі судитимуть псевдопрокурорку з Луганщини Бухгалтери КП "Тернопільводоканал" не шкодували собі на премії Тернопільські слідчі з СБУ зібрали доказову базу на одну з перших колаборанток “Інноваційний захист українського неба”: Тернопіль придбає SpaceRay MT2000 для ЗСУ Понад 3000 військових отримали допомогу: Тернопіль підтримує захисників “Від інструментів до безпеки”: Тернопіль передав бензопили для ЗСУ Тернопіль: острів чистого повітря чи жертва брудних ігор? Інноваційні “очі” в небі: Тернопіль передав ЗСУ 50 новітніх дронів Найкраща школа в області - не в Тернополі Тернопіль для ЗСУ: Сергій Надал про нову техніку, що рятує захисників У Тернополі хочуть перейменувати відому ще з 18 століття вулицю

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Атракціон “Любительська риболовля” вже більше двох місяців працює в тернопільському парку “Топільче”. Але, як з’ясували кореспонденти “20 хвилин”, громада міста від цього грошей не отримує.

Завдяки атракціону і стан ставочка покращиться, і тернополяни матимуть де якісно відпочити, заявляли чиновники після відкриття атракції. Однак умов угоди з бізнесменом та цін на його послуги тоді не оприлюднювали.

Аби з’ясувати, на яких умовах посадовці, що повинні захищати інтереси тернополян, віддали водойму підприємцеві, і скільки грошей від цього отримає міський бюджет, ми звернулися до керівника управління парків Ігоря Липки. Однак той відмовився надати інформацію, навіть контакти підприємця. Не вдалося нам нічого з’ясувати і в працівника атракціону.

- Я нічого не можу сказати, - запевнив чоловік, не назвавши навіть своє ім'я.

Відтак, порадившись із юристом, 29 липня ми подали інформаційний запит у мерію. Вказали, що міськрада зобов’язана надати дані про те, хто використовує майно громади і на яких умовах він надає послуги тернополянам. У відділі звернень міськради, куди занесли запит того ж дня, запропонували зареєструвати документ уже 1 серпня. Мовляв, - вихідні йдуть, а з понеділка все розглянуть.

Проте не отримуємо відповіді й через п’ять, відведених на це законом днів. У відділі звернень пояснили, що документ спрямували в управління культури. Там – що він перебуває на візуванні у заступника міського голови Леоніда Бицюри. Відповідь від начальника КП “Об'єднання парків культури і відпочинку” Ігоря Липки змогли забрати 8 серпня.

“Відповідно до ч. 2 ст. 11 Закону “Про інформацію”, не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, а договір містить інформацію про особу з обмеженим доступом, вважаємо за можливе надати Вам інформацію щодо предмету договору та його істотних умов”, - цитуємо документ.

Ігор Липка додав, як підприємець повинен облагородити територію. Відтак інформацію про те, хто збирає з тернополян плату за атракціон і який прибуток матиме громада, в управлінні парків потрактували як конфіденційну, хоча вона такою не є.

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.