Нове на сайті:
Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Навколо “Майдану” вирують пристрасті через конкуренцію?

На обурення людей підприємець не зважає

Незважаючи на встановлені факти порушень вимог Закону України “Про планування і забудову територій”, приписи відповідних служб про припинення проведення будь-яких будівельних робіт, адміністративні штрафи та зауваження прокуратури, ПП “Перлина” (директор Остап Джуринський), який також є керівником КП «Еней» (колишня «Чайка»), й далі продовжує роботи. Принаймні так запевняють мешканці будинків №1, 3 на вул. Кардинала Йосипа Сліпого у Тернополі.

Мешканці вищезазначених будинків стверджують, що з літа минулого року директор ПП “Перлина”, якому належить бар “Майдан”, під виглядом будівництва літнього майданчика вирив котлован, перекривши таким чином прохід-проїзд між будинками. Люди протестували проти цього і звернулися за захистом до прокуратури, міської ради та інших служб. У результаті вдалося з’ясувати, що рішенням виконкому міської ради від 27 серпня 2010 року ПП “Перлина” надано містобудівні умови і обмеження на реконструкцію існуючого входу закладу громадського харчування “Майдан” з влаштуванням літнього майданчика.

Роботи велися з грубими порушеннями

Але проведеною перевіркою інспекцією держархбудконтролю та прокуратурою міста встановлено, що будівельні роботи ведуться без погодженого робочого проекту та відповідного дозволу інспекції держархбудконтролю, влаштовано фундамент під капітальні огороджуючі конструктиви, які не відповідають вимогам літнього майданчика.

Простіше кажучи, рити котлован і робити фундамент виконком не дозволяв. За це підприємцю “виписали” штраф у розмірі 850 гривень.

У відповідь ПП “Перлина” представило контролюючим органам документи, згідно з якими підприємство проводить роботи з ремонту та заміни (прокладання комунікаційного коридору) інженерних комунікацій. Але перевіркою було зафіксовано влаштування підпірних стін (фундаментів) без проектної документації, що є порушенням вимог Закону України “Про планування і забудову територій”. У ПП “Перлина” пояснили це тим, що фундамент, начебто, зробили з благим наміром і за власний кошт, хоч і самовільно — щоб попередити можливий зсув ґрунту на вмонтований комунікаційний коридор.

Люди звинувачують підприємця в обмані

А що ж мешканці будинків? А вони впевнені, що “Остап Джуринський ввів в оману членів виконкому і заволодів майданчиком для спорудження прибудови до ресторану “Майдан” шляхом обману та зловживання довірою керівництва виконкому, начальника управління архітектури, і внаслідок зловживання службовим становищем директором КЖЕП “Залізничник”, з яким підробили документи про згоду мешканців будинку №1 на вул. Кардинала Йосипа Сліпого на спорудження літнього майданчика, перекриття пішохідного переходу...” Про що й написали мешканці більше двадцяти квартир відповідні скарги на ім’я міського голови Тернополя Сергія Надала, в прокуратуру та інші контролюючі органи. Чи допоможе це — покаже час...

Скандал навколо “Майдану” виник через конкуренцію?

Директор ПП “Перлина”, якому належить бар “Майдан”, Остап Джуринський, проти дій якого і протестують люди, має своє бачення ситуації.

Насамперед підприємець зауважує, що закону не порушував і на підтвердження своїх слів продемонстрував цілий стос дозвільних документів. При цьому Остап Антонович визнав, що в силу обставин його підприємство порушило одну вимогу ст. 29 Закону України “Про планування і забудову територій”, внаслідок чого на нього був накладений штраф інспекцією держахбудконтрою. І підприємець штраф сплатив, а також, виконуючи припис, призупинив роботи на об’єкті до владнання всіх формальностей з документами.

Разом з тим, директор ПП “Перлина” каже, що саме на прохання частини мешканців будинків на вул. Й. Сліпого і Брюкнера почав роботи з облаштування своєрідної “стіни” між будинками у вигляді літнього майданчика. Люди, які підписалися в листах на адресу екс-мера Тернополя Романа Заставного і директора ПП “Перлина”, пояснили, що їхній двір став прохідним, туди постійно заїжджають машини, на дитячому майданчику в дворі збираються компанії п’яних підлітків і наркоманів тощо. З метою запобігти цим негативним явищам люди й попросили закрити проїзд.

А тому Остап Джуринський вирішив облаштувати там літній майданчик. Та під час робіт виявилося, що в цьому місці проходять комунікаційні мережі, які давно вичерпали свій експлуатаційний ресурс, внаслідок чого підвальні приміщення прилеглих будинків постійно затоплювало. В тому числі і бар “Майдан”. А тому підприємець змушений був за власний кошт робити комунікаційний коридор. На це, стверджує пан Джуринський, він витратив кілька сотень тисяч гривень, які взяв у кредит в банку. Міська рада та різноманітні служби видали на це дозволи, адже спорудження комунікаційного коридору було вигідне і мешканцям прилеглих будинків. Тим паче, що казна міста на цьому неабияк зекономила, адже виготовлення необхідної документацію, дорогі матеріали, роботу оплачував бізнесмен з власної кишені.

На питання, чому ж інша частина мешканців протестує проти цих, потрібних, врешті, і для них самих, робіт, пан Джуринський запевняє, що насправді “каламутить воду”, скаржачись у всі можливі інстанції, тільки одна особа — мешканець будинку №1 на вул. Й. Сліпого пан  Томашевський (прізвище змінено — при.авт). І, начебто, саме цей чоловік  взяв гроші в одного бізнесмена, який хотів облаштувати гаражі на цій ділянці. От і відробляє тепер таким некоректним способом свою “зарплату”. Але цьому “провокатору” нічого не вдасться, впевнений Остап Джуринський, оскільки всі роботи ведуться законно і, врешті, на місці проходу між будинками буде сучасний літній майданчик, а прилегла до будинків територія буде приведена в ошатний вигляд, у дворі не буде “стихійних туалетів” і там не будуть збиратися компанії підозрілих людей. Від цього, каже підприємець, виграють всі.

       alt       

Віталій Гнатюк, газета «Місто»

Коментарі  

 
+1 #4 Римашевський 02.07.2011 01:22
Цитата:"підприємець змушений був за власний кошт робити комунікаційний коридор. На це, стверджує пан Джуринський, він витратив кілька сотень тисяч гривень".
Це питання ще одного лобіста - інспектора обласної ДАБК Адже з кілька сотен тисяч гривень треба сплатити штраф не 850 грн, а рівно половину, тобто кількасот тисяч гривень. Завдяки "безкорисному" інспекторові С. остап заощадив. Невже Солтис буде кришувати ухилення остпа від сплати пдв. Воно так само складе кількасотен. Остапе, тут не Закон, тут панятия и корупція
Цитувати
 
 
+1 #3 Римашевський 02.07.2011 01:08
Цитата:"Люди, які підписалися в листах на адресу екс-мера Тернополя Романа Заставного і директора ПП “Перлина”, пояснили, що їхній двір став прохідним, туди постійно заїжджають машини, на дитячому майданчику в дворі збираються компанії п’яних підлітків і наркоманів тощо. З метою запобігти цим негативним явищам люди й попросили закрити проїзд". Остапу відомо, що саме я у серпні 2010р. підготував першого колективного листа з проханням (цитую) "відновити загорожу між будинками 1 та 3 по вулиці Кардинала Сліпого". Інша особа взялася передати підписаного листа благодійнику, який погодився відновити загорожу. Але благімі намєрєніямі висталана дорога в ад. На шляху до "благодійника" - коли мене не було в Тернополі - текст звернення змінили. По другому колу пустили серед мешканців кілька паперців без зазначення адресатів, пояснивши, що найближчим часом з "незручностями" адресати покінчать.
Повернувшись до Тернополя у вересні 2010, побачивши сухий! котлован з єдиною комунікацією - високовольтним кабелем, а також пролом в огорожі, внаслідок чого двір став дійсно прохідним, я переговорив з Остапом. Дізнався, що це його власна територія, що огорожу зруйнували після явлення у дворі мера заставного власною персоною. На особистому прийомі останній підтвердив, що саме він дав відповідну вказівку та визначив, скільки прольотів огорожі руйнувати. НА прийомі я отримав пораду не суватися в бізнесові справи...
Цитувати
 
 
+1 #2 Римашевський 02.07.2011 00:43
Відробляю своє для своїх. Повні списки незгодних (влада нас не чує, бо чує лише того від кого має: остапа, ромця,...), листування, світлини (буде оновлюватися):
facksvobody.blogspot.com/search/label/Перлина. Тільки сьогодні дізнався про себе "насправді “каламутить воду”, скаржачись у всі можливі інстанції, тільки одна особа — мешканець будинку №1 на вул. Й. Сліпого пан Томашевський (прізвище змінено — при.авт). І, начебто, саме цей чоловік взяв гроші в одного бізнесмена, який хотів облаштувати гаражі на цій ділянці. От і відробляє тепер таким некоректним способом свою “зарплату”. Але цьому “провокатору” нічого не вдасться". Не гаражі, але стояночку остапів лобіст-дольовик - колишній мер дійсно хотів зробити, про що надиктуав мені на диктофон під час особистого прийому
Цитувати
 
 
+1 #1 Василь 24.03.2011 19:35
Це ж робота, Остапа Джуринського, який Чайку догробив, загнав у борги і швиденько все майно Чайки забрав на Еней, при цьому БЕЗОПЛАТНО. Куди дивиться прокуратура?! А тут, мабуть, знову незаконно збільшити квадратні метри свого бару розширивши підвал, оце наглість і це під носом в мерії. І знову йому спливе все з рук, так як Кноль ходить в сауну і мабуть добре його кришує.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.