Нове на сайті:
Нічого собі "ухилянт": три роки його намагалися всякими способами мобілізувати і врешті дали ... умовно! Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На останній сесії міської ради депутати, більшість з яких становлять свободівці, надали в безоплатне користування приміщення харчоблоків їдалень навчальних закладів суб'єктам підприємницької діяльності, які здійснюють організацію харчування учнів у навчальних закладах м.Тернополя.

Серед підприємців є і син начальниці управління освіти та науки Ольги Похиляк - Ростислав.

Йому дісталися 8 та 21 школи. Нагадаємо, що до призначення на посаду, пані Похиляк була директором саме 8 школи.

Рішення міської ради - логічне, адже безкоштовна оренда дозволить підприємцям суттєво знизити вартість харчування учнів в школі. Однак, такі як Ростислав Похиляк і там додумуються, як нажитися.

В квітні минуло року суддя Тернопільського господарського суду мав вирішити спір між Тернопільською ЗОШ №2 та сином нинішньої начальниці управління освіти Тернопільської міськради Похиляк О.П., а за сумісництвом суб’єктом підприємницької діяльності Похиляк Р.С. Причиною судового розгляду є заборгованість підприємця перед школою за оплату комунальних послуг з орендованих приміщень площею 98,2 кв.м в період 2007-2010 р.р., які були йому передані на безоплатній основі для забезпечення харчування учнів.

Звичайно, суд би міг прийняти позитивне і об’єктивне рішення на користь ЗОШ, коли б не пані О.Похиляк, котра, замість відстоювання інтересів підпорядкованого їй начального закладу, вирішила, залишити бодай половину суми, а це майже 10 тис. грн., в сім’ї. Для цього, п. Похиляк О.П. виготовила додаток до договору-оренди 2007 роком, одразу наступним місяцем після підписання основного документа, в якому зменшила орендовану площу з 98,2 кв.м. до 43,2 кв.м і погодила його печаткою управління освіти. Однак поставила печатку управління, яке очолює вона зараз, а договір датований 2007 роком, коли управління очолювавла інша особа і воно мало іншу назвуі іншу печатку. Про це писали наші колеги з сайту
Реально

Зараз Ростислав Похиляк вже не годуватиме дітей ЗОШ №2, але іншим керівникам треба бути на сторожі.

Адже під маминим "кришуванням" за молодим підприємцем можуть рости не одні "золоті верби".

«Тернопільський тиждень»

  

Коментарі  

 
-6 #3 Ваня 03.03.2015 09:24
Не треба таку хєрню в коментах писати якшо не
розбираєтесь ні в чому, ви вже долюструвались
шо немає за шо поїсти навіть купити.
Вірите в ту хуйню яку вам нав'язують, а мозги не
включаєте.
Не можна людей обливати брудом без вагомих
причин....
 
 
+1 #2 Оля 02.03.2015 20:07
та вже люструйте!!!Гет ь!!!І бажано половину управління освіти заразом!!!
 
 
+9 #1 Дмитро 02.03.2015 13:30
Як же ж вони вже дістали ці ненаситні ублюдки, все корумповано, ну нічого, по маленьку всіх люструємо
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.