Нове на сайті:
Нічого собі "ухилянт": три роки його намагалися всякими способами мобілізувати і врешті дали ... умовно! Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

За останні декілька днів почастішали випадки незаконного заволодіння майном з салонів транспортних засобів. Лише за один день до співробітників міської міліції звернулися двоє власників транспортних засобів із заявами про крадіжки цінних речей з салонів транспортних засобів.

«З автівки «Хюндай», яку господар залишив у дворі без нагляду,  невідомі зловмисники викрали відеореєстратор та навігатор, завдавши збитків на понад тисячу гривень, — повідомляють у прес-службі обласного управління міліції. —  Більших втрат зазнав власник «Рено Кенго». Тернополянин припаркував фургон на стоянці поблизу  торгового центру  і пішов у своїх справах. Коли повернувся, залишені в салоні планшет та особисті документи хтось викрав. Збитки потерпілий оцінив у понад дві тисячі гривень».

«Зловмисники викрадають усе, що представляє для них матеріальну цінність: автомагнітоли, ноутбуки, реєстратори, навігатори,іншу техніку, а також жіночі сумки, барсетки, документи, гроші, – розповідає заступник начальника Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ Анатолій Стельмащук. – Лише декілька хвилин необхідно крадіям, щоб поцупити , залишені в салоні речі. Власники залишають своє авто в людному місці, в надії, що крадії не наважаться привселюдно залізти до салону, а повернувшись за 5-10 хвилин, виявляють розбите скло чи пошкоджені замки дверцят в автомобілі і пропажу особистих речей».

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.