Нове на сайті:
Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми В Тернополі справу ще одного "перевізника" передали до суду Захисники з Тернополя, які повертаються з фронту з пораненнями, отримують 10000 грн на реабілітацію - Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У листопаді минулого року представники ПАТ “Укргідроенерго” у місті Новодністровську, Чернівецької області, презентували ідею будівництва шести ГЕС у верхній течії Дністра.

Цей проект викликав категоричне несприйняття громади Тернопілля, зокрема екологів, туристів, місцевих жителів. Вони організували кілька протестних акцій перед Тернопільською обласною радою та державною адміністрацією і змусили депутатів спочатку створити спеціальну контрольну комісію з цього питання, а пізніше – прийняти сесійне рішення про мораторій на будівництво електростанцій в басейні Дністра.

Проте рішення облради має лише рекомендаційний характер…

13 липня цього року Кабінет Міністрів України прийняв «Програму розвитку гідроенергетики України до 2026 року», якою передбачено будівництво цілого каскаду малих ГЕС у верхів’ях Дністра для виробництва додаткової електрики. Якої, ніби-то, бракує в загальній енергетичній мережі України.

П’ять із семи запланованих електростанцій перебуватимуть в межах Національного природного парку «Дністровський каньйон», який у 2008 році віднесений до переліку семи чудес України.

Проти будівництва каскаду ГЕС на Дністрі, крім Тернопільської, виступили обласні ради ІваноФранківщини та Чернівеччини. Також проти проекту висловились  вчені-екологи, яких підтримали в Міністерстві екології України.

Своїми думками стосовно ідеї будівнитва об’єктів електроенергетики на Дністрі ми попросили поділитися відомого  тернополянина, мандрівника, еколога, організатора туризму Бориса ГОРУ.

Борис ГОРА,
мандрівник, еколог, організатор туризму

Джерело: http://tmcinfo.com.ua/2016/09/27/vryatuvaty-dnister-neprychesani-dumky-borysa-hory/

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.