Нове на сайті:
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами З 1 червня вода по 78–96 гривень: Кривий Ріг, Дніпро, Київ, Одеса, Ужгород переходять на нові тарифи Сергій Надал у Канаді підписав угоду про побратимство Тернополя та Міссіссаґи Київ підняв тарифи на проїзд більш ніж на 50% — інші міста теж переглядають ціни Український Тернопіль і канадська Міссісоґа - відтепер міста-побратими На Тернопільщині СБУ та Нацполіція ліквідували ще одну схему ухилення від мобілізації чоловіків призовного віку У Тернополі за матеріалами СБУ заочно засуджено колаборантку, яка організовувала «вибори путіна» на Донеччині За матеріалами СБУ підозру отримав командир роти бойовиків «днр», який керував загарбниками під час окупації Волновахи ФК «Нива» у заручниках своїх власних інвесторів: обіцяли 100 мільйонів вкласти в стадіон - вклали 5 і шукають винних Кожен другий мер по декларації - мільйонер. Де в цьому списку тернопільський мер Сергій Надал вже декілька місяців перераховує свою премію на рахунок ЗСУ Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У надвечір'я Нового року за старим календарем, 13 січня, представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» завітали на Cвяту вечерю до військовослужбовців 44-ї артилерійської бригади.

На Святу вечерю колядувати до бійців 44-ї бригади прийшов колектив акторів Тернопільського академічного обласного драматичного театру імені Т. Шевченка. Разом з ними завітали з віншуванням гості. Благословив вечерю військовий капелан отець В’ячеслав Кізілов. Представники «Солідарності» поспілкувалися із бійцями, запитали про подальші потреби.

- Буквально перед Різдвом наша політична сила провела акцію. Ми завітали до наших військовослужбовців із солодощами і відповідними продуктами, щоб підтримати бійців. У першу чергу хочу побажати нашим військовим незламності духу, патріотизму. Думаю, що багато наших строковиків, хлопців, які з інших регіонів нашої країни перебувають на Тернопільщині, переймаються патріотичними настроями. Люди, які отримали військову, патріотичну підготовку – це справжні захисники, нащадки наших українських козаків. Вони у найважчу мить обов’язково оборонять нашу країну і стануть щитом, який не дасть нашому ворогу пройти далі, – наголосив народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Юрик.

- Наша організація завжди бере участь у таких заходах. Це дуже важливо, бо хлопці приїхали до нас з різних куточків України. Нам важливо показати, що тернополяни гостинні і завжди готові піти в гості, відвідати і частину родинної атмосферу принести зі собою. Хочу побажати хлопцям міцного здоров’я, їхнім сім’ям – затишку, благополуччя, тепла і щоб було над Україною мирне небо, припинилась війна і хлопці чим швидше повернулись до своїх домівок, – зазначив секретар Тернопільської міської ради, голова Тернопільської міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада.

Погода, Новости, загрузка...

Останні публікації

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.