Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

«Судове рішення є обов’язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку».

Саме так прямим текстом записано в ст. 129-1 Основного Закону України.

Це в теорії, а на практиці очільник  на Тернопільщини "Народного фронту" – чинний нардеп  і екс-мер з Тернполільщини Роман Заставний чхати хотів на цю Конституцію. І Конституцію і Закони України.

І так все по порядку.

Вже в далекому 2013, коли долар був ще по 8, таке собі сімейне ТОВ «Ресурс Лімітед» із статутним фондом 2 млн. грн., 100% власності в якому належить виключно дружині та дітям нардепа (Заставному), за 1 894 440 грн. придбало в міськради 518,3 м. кв. в історичному приміщенні на бульварі Т. Шевченка, 23 в м. Тернополі (пам’ятка архітектури ХІХ століття).

Оскільки на час придбання приміщення, в ньому працював продуктовий магазин, родина нардепа хапнула із нього продукти харчування на суму трохи меншу за 200 тис. доларів США, які скормила тернополянам та гостям «файного міста»  у своїх закладах громадського харчування.

Але річ не в тому «хто з’їв наше м’ясо», не в тому, де родина нардепа від Народного фронту взяла гроші на придбання чергового закладу і чи сплатила з цих статків податки, і навіть не в тому, як їм це постійно вдається, а іншим ні (про все це Ви дізнаєтесь з наших наступних публікацій), а в тому, чому впродовж 3 років та 7 місяців рішення суду про стягнення з ТОВ «Ресурс Лімітед» заподіяної ПП «Продсервіс Україна 2012» шкоди, виконання якого гарантовано Конституцією України, на Тернопільщині не виконується.

Чого тільки не було за ці 3,7 років з часу вступу рішення суду в законну силу: і звернення народних депутатів, які призивали ДВС виконати закон, і черговий суд, який визнавав бездіяльність державних виконавців неправомірною, і порушення щодо них кримінального провадження за недбалість, але віз як кажуть, і нині залишився там, де і був на початку, в основному тому, що Народний фронт захистив свого нардепа на всіх своїх фронтах.

Зокрема, спочатку Народний фронт (в особі прем’єра) обвалив гривню в понад ніж втричі (ой заздалегідь знав пан Роман про це, ой знав) внаслідок чого борг  ТОВ «Ресурс Лімітед» перед ПП «Продсервіс Україна 2012» фактично зменшився із майже 200 до 60 тис. доларів США, а потім, відчувши підтримку з боку міністра внутрішніх справ, тобто ще одного брата по партії, Заставний взагалі забив як на Конституцію так і на рішення суду, внаслідок чого впродовж 33 місяців поспіль у виконавчому провадженні не було проведено жодної виконавчої дії.

Ще трохи цікавого. Як думають тернополяни, за яку саме суму ТОВ «Ресурс Лімітед»  здає в оренду 518 м. кв. іншому сімейному ТОВ «Україна» ресторан (по іншому - «Файне місто Тернопіль»), в якому внесок батька нардепа складає  4 590 000 грн. Ні за що не вгадаєте, аж за 10 000 грн. в місяць, або ж менше ніж по 20 грн. за кожний квадратний метр площі.

При цьому, навіть із цієї суми державні виконавці за 3 роки та 7 місяців не спромоглися на виконання рішення суду стягнути бодай 1 гривню.

З чергової відписки державних виконавців вбачається, що виконати рішення суду їм завадив … подарунок Заставному від міської ради, яка по своїй доброті безкоштовно передала родині нардепа від Народного фронту зайвих (не облікованих) 13 метрів площі в центральній частині міста.

Тут трохи подробиць.

До середини серпня 2013 Тернопільська міська рада здавала продуктовому магазину «Світоч» в оренду площу в 531,2 м. кв., що документально підтверджено як актом відповідного управління міської ради, так і звітом про оцінку вказаного майна.

Не дивлячись на це, 15.08.2013, це саме управління міської ради продало ТОВ «Ресурс Лімітед» це ж  саме приміщення, але в договорі його купівлі-продажу вже вказала площу не в 531,2 м.кв., а лише в 518,3 м.кв., внаслідок чого 13 кв.м. перейшли у власність родини Заставного Р.Й. у вигляді такого собі бонусу, тобто безкоштовно.     

         Можливо все б і залишилось тишком, якби не рішення суду про стягнення з ТОВ «Ресурс Лімітед»  заподіяних ПП «Продсервіс Україна 2012» збитків.

         При спробі описати майноТОВ «Ресурс Лімітед» виплило, що його реальна площа на 13 м.кв. є більшою, ніж було придбано у міської ради. Але і тут пану Роману пощастило,  оскільки державні виконавці вже 3 роки та 7 місяців чомусь так і не можуть оцінити майно боржника, бо постійно роблять вигляд, що не знають яку саме площу їм слід арештувати: 518,3 м.кв. придбаних у міської ради чи  531,2 м.кв. фактично набутих родиною нардепа за ціною вказаних 518,3.    

         Поки у цій грі у піддавки  Конституція України програє нардепу від Народного фронту, як то кажуть, в одні ворота, але ще не вечір бо вибори вже не за горами

         В наступних публікаціях розповіді про інші сімейні підприємства родини Заставних, про вчинення ними рейдерських захоплень (було ваше стало наше), легалізації майна, набутого злочинним шляхом, шахрайських діях на мільйони та інших подвигах сім’ї народного з Народного фронту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.