Нове на сайті:
Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість Ось так - за вбивство двох дівчат екс-податківець з Тернопільщини відповідальності не понесе

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Провідні спортсмени Чорткова отримуватимуть стипендії Чортківського міського голови (хоча, звісно, кошти виділятимуться з міського бюджету, а не з кишені, зарплати чи премій мера - прим.ТТ)

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету, котре провів міський голова Володимир Шматько.

 

 

На засіданні, зокрема, затверджено Положення про порядок призначення стипендій Чортківського міського голови за високі досягнення у галузі спорту.

Попередньо, на сесії міської ради було затверджено Програму розвитку фізичної культури і спорту у місті Чорткові на 2019-2021 роки, яка передбачає виплату стипендій та винагород провідним спортсменам-членам збірних команд області і України та їх тренерам.

Так, стипендію у розмірі 1000 грн. на місяць призначатимуть учасникам збірної команди області і України з олімпійських видів спорту та всеукраїнських змагань з неолімпійських та національних видів спорту за результатами їх виступів за рахунок коштів міського бюджету.

Наразі у Чорткові є троє спортсменів, які мають право отримувати такі стипендії.

Варто зазначити, що одноразову допомогу – 2 000 грн. - та відзнаку отримає і перший тренер, який відкрив у дитини талант до того чи іншого виду спорту, якщо він є жителем Чорткова.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.