Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Одіозний депутат Тернопільської міської ради Тарас Білан в черговий раз  публічно (в соцмережах, а також надсиланням інформації в місцеві ЗМІ) звинуватив екс-мера Тернополя, а сьогодні поки що діючого нардепа від партії "Народний фронт" Романа Заставного, в масштабних обурудках з майном та земельними ділянками у Тернополі та області та в розкраданні власності громади. 

Публікуємо "свіжу" інформацію пана Білана в його авторській редакції

«На злодію шапка НЕ горить»: прокурор та суддя в долі...    Набережну Тернопільського озера продано…

Замовлення порізки оборонного заводу «Промінь», крадіжка військового полігону в Байківцях, крадіжка ресторану Україна, земель Тернопільського аеропорту, «натягнення» на хабар фірми «Макдональдс» під час приїзду посла США в Тернопіль…

Чи не за велику ціну ми платимо за депутатську недоторканість пана Заставного?

Читайте нижче: Тернопільська набережна – власність Заставного…

В рамках розслідування дій організованого злочинного угрупування проФФесора Мориарті – Заставного, громадська організація «Тернопільські підсумки» натрапила на цікаві документи. Документи про те, як проФФесор  продав надбання всього Тернополя, окрасу Файного міста - набережну Тернопільського ставу.

Порушення на порушенні, вілла на Набережній озера собі, прокурору; не включення цих даних до декларації (НАЗК – не вбачає в цьому складу злочину)… спонукала нас до написання наступного документу:

                                                                                                                                Прокурору Тернопільської області Перчу В.О.

                                               вул. Листопадова,4, м. Тернопіль

                                            Громадська організація «Тернопільські підсумки»

 

                             З А Я В А

                                                                          про вчинені кримінальні правопорушення

                                                                             ( в порядку ст. 214 КПК України)

Будучи попередженим про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, як голова громадської організації повідомляю про вчинення народним депутатом України ХХХХХХХХ, та суддею Тернопільського міськрайонного суду ХХХХХХХ кримінальних правопорушень передбачених ч.2 364, ч. 4 ст. 197-1, ст. 375, ч.4 ст. 369, ч.4 ст.368  тач.3 ст.366-1 КК України, які ними вчинені за наступних обставин:

17.03.2006, тоді ще Тернопільській міський голова, а нині народний депутат України ХХХХХХХХ увійшов в злочинний зговір, що був спрямований на забудову прибережної захисної смуги за адресою вул. Урожайна,15 в м. Тернополі.

За розподілом ролей, ХХХХХХХ, із використанням свого службового становища зобов’язався:

  • в порушення вимог ст. 87,88 та 89 Водного кодексу України надати  «Х»  в оренду земельну ділянку в прибережній захисній смузі;
  • вирішити питання щодо узаконення будівництва котеджного містечка в 50
  • метровій смузі уздовж урізу води Тернопільського міського ставу.

Зі свого боку підприємець зобов’язався, у разі виконання ХХХХХХХ його частини злочинного плану, безкоштовно передати йому як хабар, один із самовільно збудованих на цій ділянці 12 котеджів.

 

На виконання першої частини злочинного плану, 17.03.2006 ХХХХХХХ з метою одержання в подальшому заздалегідь обумовленої неправомірної вигоди, всупереч інтересам служби та в порушення вимог ст. 87,88 та 89 Водного кодексу України:

  • видав рішення за +++, яким дозволив суб’єкту підприємницької діяльності  скласти проект землеустрою, щодо відведення під реконструкцію ніколи неіснуючої лодочної станції в прибережній захисній смузі, земельної ділянки по вул. Урожайна,15 площею 0,4 га;
  • уклав із СПД  договір оренди вказаної земельної ділянки, не дивлячись на те, що вона розташована в охоронній 50 метровій смузі, тобто прямо уздовж урізу води Тернопільського ставу, що за законом  заборонено.

 

Після завершення першої черги будівництва 5 котеджів по вул. Урожайна,15 загальною площею 1 818,4 кв. м., ХХХХХХХХ увійшов в злочинний зговір із суддею Тернопільського міськрайонного судуХХХХХХХ, який 3.12.2012 в справі №1915/16147/2012виніс завідомо неправосудне заочне рішення, щодо визнання за самовільно збудованими в охоронній природній зоні котеджами - права власності.

12.12.2016 один із узаконених таким чином суддею ХХХХХХ будинків площею 374,8 кв.м.,  підприємець , як завуальований хабар, безкоштовно вніс в статутний фонд ТОВ «Тернопільський став», яке саме для цієї мети, через 2 дні, 14.12.2016 і було зареєстрованодружиною народного депутата України ХХХХХХХ.

За статутом вказаного товариства, його 100% власниками є лише ХХХХХХХ, із внеском до статутного фонду – 2 999 799,96 грн.

Отже, за вчинене в 2006 році зловживання владою на посаді Тернопільського міського голови, 12.12.2016 ХХХХХХХ одержав неправомірну вигоду (хабар) у вигляді внесення в статутний фонд належного його дружині товариства, новозбудованого житлового будинку площею 374,8 кв.м., оціночна вартість якого становить близько8 000 000 грн.

В цей же час, при заповненні декларації за 2017 рік, ХХХХХХ,  як народний депутат України, цей будинок по вул. Урожайна,15 в м. Тернополі, в ній не відобразив, зазначивши лише про внесений його дружиною внесок в статутний фонд ТОВ «Тернопільський став», в сумі 1 800 000 грн.

                                                   П Р О Ш У:  

  1. Не пізніше 24 годин після подання повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, внести відповідні відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань.
  2. Не пізніше наступного дня, з дотриманням правил підслідності передати матеріали до відповідного органу досудового розслідування та доручити проведення досудового розслідування.
  3. Надати мені як заявнику витяг з ЄРДР.

 

Голова громадської організації «Тернопільські підсумки»Т. Білан

                                                                                                                                

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.