Нове на сайті:
Тернопіль отримав новий автомобіль соціального таксі Де опиниться Головко - за кордоном чи за гратами!? У Зарваниці зібралися родини наших захисників з Тернополя - полеглих і зниклих Тернопіль передав 48 безпілотників та три MAVIC 3T 55-му стрілецькому батальйону СБУ і Нацполіція затримали 2-х поплічників рф, які у Гусятині підпалили військовий позашляховик З 25 червня в Тернополі змінюється нумерація автобусів і тролейбусів СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Ми вже писали, як нещодавно В Тернополі затримали за вимагання відомого в певних колах "бізнесмена"

24 вересня цього року Тернопільською місцевою прокуратурою спільно з відділом «К» УСБУ в Тернопільській області в одному з елітних закладів харчування Тернополя затримано, як модно зараз говорити, відомого громадського активіста. Він вимагав у забудовника 25 тисяч американських доларів та декілька квартир у новобудові.

Обіцяв поламати руки і організувати протести громадських активістів

Правоохоронці встановили що громадський активіст вимагав вказані кошти та майнові права на 237 квадратних метрів нерухомого майна у приміщенні багатоквартирного житлового будинку, який перебуває на стадії будівництва у Тернополі. Тобто окрім грошей «непідкупний» активіст вимагав декілька квартир, які будуть мати у сумі майже 240 «квадратів». Це 3-4 великі квартири. 

Як повідомляють в УСБУ, порушник вимагав цю «данину» за безперешкодне здійснення забудовником – місцевим підприємцем будівництва багатоквартирного житлового будинку. У разі не сплати зазначеної суми, вимагач погрожував розмістити публікації в засобах масової інформації про нібито незаконність будівництва та залучити своїх друзів - громадських активістів з метою блокування будівельних робіт. Перекладаючи на просту мову, тернопільський активіст організувати травлю у ЗМІ та замовні пікети «небайдужих»  тернополян.

Громадський активізм, як метод заробітчанства

Це далеко не перше затримання на гарячому громадських активістів Тернополя. Минулого року прокуратура Тернопільщини затримала двох громадських активістів, які також вимагали «данини» з підприємців. Прокурори продемонстрували відео, на якому підозрювані вимагали кілька тисяч доларів від приватного підприємця.

Наразі такою поведінкою громадських активістів шокований весь Тернопіль. Кому може подобатись, що громадський активізм перетворився у метод заробітчанства?

Микола Савченко

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.