Нове на сайті:
Нічого собі "ухилянт": три роки його намагалися всякими способами мобілізувати і врешті дали ... умовно! Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

З ініціативи студентства області за підтримки голови обласної державної адміністрації Валентина Антоновича Хоптяна протягом жовтня місяця проходив обласний конкурс «Кращий студент - 2011».

«Участь у ньому взяли 123 студенти області, - сказав заступник голови Петро Гоч. -   Кваліфікованою комісією проведено детальний аналіз досягнень усіх претендентів та визначено переможців окремих номінацій. Відтак переможцем обласного конкурсу «Кращий студент року - 2011» у номінації «Кращий студент вищого навчального закладу області» стала студентка історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Юрчак Марія Богданівна».

Марія Юрчак — відмінник навчання, займається науковою роботою, неодноразово брала участь у Всеукраїнських олімпіадах, автор публікацій у збірниках студентських наукових робіт, переможець Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед студентів вищих навчальних закладів «Я пишаюсь тим, що я Українець!» у 2010 році, головний редактор періодичного видання «Вісник студентського наукового товариства». Вона представлятиме студентство Тернопільщини на Всеукраїнському конкурсі «Студент України - 2011».

Крім того було визначено кращих студентів області у ще 5 номінаціх.

Відтак , переможцем у номінації «Кращий студент науковець»  став студент механіко-технологічного факультету Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Гупка Андрій Богданович.

Переможцем у номінації «Кращий студент - митець» став студент відділення народних інструментів Тернопільського державного музичного училища імені Соломії Крушельницької Кравчук Віктор Анатолійович.

Переможцем у номінації «Кращий студент - спортсмен» стала студентка факультету фізичного виховання Тернопільського національного    педагогічного
університету імені Володимира Гнатюка Ткачук Тетяна Миколаївна.

Переможцем у номінації «Кращий студент - громадський діяч» стала    студентка    електромеханічного факультету    Тернопільського    національного
технічного університету імені Івана Пулюя Козбур Ірина Миколаївна.

Переможцем у номінації «Профспілковий лідер» став студент факультету комп'ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету Дьолог Іван Іванович.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.