Нове на сайті:
Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми В Тернополі справу ще одного "перевізника" передали до суду

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Тернопільська обласна організація політичної партії «УДАР» висунула кандидатів до місцевих рад. У лавах партії – спортсмени, захисники України, викладачі, професори та представники інших суспільно важливих галузей.

    

      

           

      

         

         

         

         

      

           

      

     Ігор Побер: народний депутат VII та VIII скликань, лідер тернопільського осередку політсили «УДАР», багаторазовий чемпіон України, Європи та світу з бодибілдингу і пауерліфтингу.

  – Я горджуся кожним членом нашої команди. «УДАР» – партія з великою історією. Вона була створена ще у 2009 році. За нашими плечима – чимало хороших  справ, зроблених на благо українців. Я впевнений, що на місцевих виборах у жовтні «УДАР» займе перші позиції електоральних симпатій. Політика нашої команди найбільше наближена до інтересів суспільства та європейських стандартів. Саме ці фактори допоможуть будувати успішне місто й цілу Україну. Наша політсила поєднує досвід та міцність. Ці якості допоможуть врятувати країну від політичної недосвідченості, яка руйнує державу зсередини, зазначає Ігор Побер.

 

 

 

 

    Мар’яна Юлик: приватний підприємець, кандидатка у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 3.

    - Я вважаю що політичній партії потрібні нові артерії – молоді люди, які приносять нові думку і нові погляди. Мені близька команда «УДАРу», їхня програма, тому я вирішили підтримати саме цю політсилу. Ці люди чесні, щирі, вони такі як є. Це я ціную найбільше. У міській раді працюватиму в напрямку захисту жінок від домашнього насилля, відстоюватиму гендерну рівність,– каже Мар’яна Юлик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Юрій Гуральчук: приватний підприємець, кандидат у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 3.

    –  Я планую створити у Тернополі гідні та комфортні умови для тренувань й фізичного розвитку професіоналів багатьох видів спорту. Також маю на меті організувати сприятливі умови для проведення спортивних змагань у файному місті, – зазначає Юрій Гуральчук. –Я хочу щоб спортсмени всеукраїнського та навіть світового рівня мали можливість працювати над собою у своєму рідному Тернополі, щоб їм не доводилося обирати між кар'єрою та домом.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Валерій Репіленко: з 2014 до 2020 року захищав східні терени України від російського агресора у складі 24 окремої механізованої бригади, кандидат у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 3.

    – «УДАР» – партія, яка мало говорить, а багато робить,– наголошує Валерій Репіленко. – Пріоритетами нашої роботи буде підтримка малого та середнього бізнесу, виховання молоді в патріотичному дусі. Окрім цього, я особисто зроблю все, аби ми усі не забували людей, які поклали своє здоров’я у боротьбі з російським агресором, реалізовуватиму соціальна та економічну допомогу ветеранам.

 

 

 

 

 

  Марія Лизун: професор кафедри міжнародної економіки Західноукраїнського національного університету, кандидатка у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 1.

    – Я поділяю стратегічні цілі й завдання партії «УДАР», які полягають в забезпеченні соціальної рівності громадян, створенні європейських умов для кожного тернополянина. Серед наших пріоритетів – розвиток економіки та економічного потенціалу краю, модернізація інфраструктури, розвиток рекреаційного потенціалу, створення умов для малого та середнього бізнесу, – підкреслює Марія Лизун.

 

 

 

 

 

   Андрій Яблонський: тренер футбольної команди, кандидат у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 2.

   – Я понад 20 років працюю у сфері спорту, тому свої вміння і навички буду застосовувати, аби популяризувати в Тернополі спорт. У пріоритеті – розвиток дитячо-юнацького спорту, пояснює Андрій Яблонський. Аналізуючи партії, які вже були представлені у міськраді, я зрозумів, що усі ці політики просто ходять по колу, пропонуючи одне і те ж з року в рік, а змін немає. Думаю, цього разу тернополяни повинні дати шанс ударівцям зайти у міську раду й змінити Тернопіль на краще.

 

 

 

 

 

   Роман Кріль:приватний підприємець, кандидат у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 2.

   – Я хочу стати одним із тих, хто не на словах, а на ділі буде відстоювати інтереси тернополян. Тому йду на місцеві вибори з командою партії «УДАР». Фокус нашої партійної програми – боротьба з коронавірусом, відновлення економіки та розвиток міста. Пропонуємо тернополянам платформу реформ, що будуть реалізовані в інтересах більшості громадян, а не купки олігархічних кланів державного чи локального масштабів, – зазначає Роман Кріль.

 

 

 

 

 

   Вадим Лялик: секретар обласної федерації з Таеквон-до ІТФ, кандидат у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 1.

    – Я добре знаю проблематику малого та середнього бізнесу, який через пандемію COVID-19 опинився в жахливому становищі. Зараз як ніколи він потребує підтримки з боку влади. Тернопільські підприємці – це люди, від діяльності яких залежить бюджет міста. Ми не можемо відвернутися та покинути їх у такому становищі. Тільки не зараз. Якщо міська влада дотуватиме малий та середній бізнес й сприятиме його діяльності, ми матимемо можливості для розвитку інших сфер життєдіяльності Тернополя, зауважує Вадим Лялик.

 

 

 

 

 

   Ярослав Яцишин: приватний підприємець, кандидат у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 1.

   – Я хочу зробити Тернопіль містом можливостей та розвитку не лише для теперішнього, а й для майбутніх поколінь, – каже Ярослав Яцишин. –Я – батько двох маленьких дітей, тому не на словах знаю, як впливає відсутність необхідних коштів на умови, в яких вчаться наші діти. Погане харчування, застаріле обладнання та недостатня матеріально-технічна база – те, що кожен день мусять терпіти наші діти. Вони заслуговують на краще і я знаю, що потрібно зробити для того, аби вони мали все належне для отримання якісної освіти.

 

 

 

 

 

   Андрій Плевачук: приватний підприємець,кандидат у депутати Тернопільської міської ради на територіальному виборчому окрузі № 5.

    - Ідеологію і реформаторський напрямок партії «УДАР» я підтримую ще з 2012 року. Зараз, коли я вже реалізувався в підприємницькій діяльності, вирішив, що в такий нестабільний суспільно-політичний час можу послужити громаді своїм досвідом у сфері благоустрою, а також досвідом залучення інвестицій. Мені подобаються позитивні зміни Києва – там запроваджено багато програм, спрямованих як на покращення інфраструктури міста, так і на забезпечення  гідних умов життєдіяльності громади міста.  Досвід столиці ми з командою впроваджуватимемо й у Тернополі, зазначає Андрій Плевачук.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Галина Боєчко: кандидатка у депутати Великобірківської ОТГ.

    – Розвиток інфраструктури Великих Бірок – інвестиція в успішне майбутнє нашого селища.  Як мешканка Великих Бірок я не можу зрозуміти, чому наші діти повинні  проводити все дозвілля у місті, якщо ми здатні створити для них комфортні умови набагато ближче до рідного дому. Створення місць для відпочинку сприятиме подальшому культурному розвитку. Ми повинні зробити Великі Бірки комфортнішими для дітей та молоді, адже саме вони – майбутнє громади, зазначає Галина Боєчко. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.