Нове на сайті:
Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України № 4014-VІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності».

Нагадаємо, що 20 жовтня Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування.

Даний зокрема, передбачає поділ «спрощенців» на чотири категорії.

До першої відносяться підприємці з оборотом до 150 тис. грн., які не використовують найманих працівників. Для них єдиний податок передбачений від 10 до 100 грн. на місяць. У другу групу увійшли підприємці, які працюють з оборотом до 1 млн грн. при десяти співробітниках. Для них податок складе від 20 до 200 грн.

До третьої групи відносяться фізичні особи-підприємці з розміром доходу, який не перевищує 3 млн грн. і кількістю найманих працівників до 20. Податок для таких підприємців складе 3% від доходу при сплаті ПДВ і 5% - при включенні ПДВ до складу єдиного податку.

Четверта група - підприємці або юридичні особи з оборотом до 5 млн грн при 50 найманих працівниках. Вони платитимуть податок на рівні 3% або 5%.

14 розділ Податкового кодексу повернув норму, згідно з якою підприємствам дозволяється відносити до валових витрат придбання товарів і послуг у підприємців-спрощенців.

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.