Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

В умовах війни освіта - це єдність навчальної праці учнів і відповідального громадянства вчителів, запорука духовної сили і моральної стійкості, осередок турботи і психологічної підтримки.

В умовах війни освіта – це інструмент національного супротиву.

З 14 березня відновлено дистанційне навчання в закладах освіти громади.

11 березня 89 дітей з числа тимчасово переміщених були зараховані до закладів освіти. Але сьогодні таких учнів вже більше 300.

Щоденно управління освіти і науки здійснює моніторинг щодо кількості дітей – переселенців.

6179 дітей шкільного віку виїхали за кордон. Але долучитися до навчання вони можуть з будь-якої країни.

Закладам освіти громади для здійснення дистанційного навчання рекомендовано використовувати платформи «Єдина школа», «Моя школа», «Moodle» та надано перелік додаткових інструментів дистанційного навчання для широкого використання педагогами в освітньому процесі.

Волонтерський рух продовжує свій поступ. Освітяни роблять все можливе, щоб допомогти нашим захисникам і тим, хто приїхав в Тернопіль з територій, де йдуть запеклі бої.

На сьогоднішній день переселенці проживають у школах: № 7, 9, 10, 14, 16, 18, 19, 26, 27, 28 та у Галицькому коледжі ім.В.Чорновола.

Тож до праці, дорогі освітяни. Без сумнівів. Без компромісів.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради

До уваги батьків! У випадку повітряної тривоги уроки призупиняються, для того, щоб діти та вчителі мали можливість піти в укриття за місцем свого перебування. А після завершення тривоги уроки в дистанційному режимі відновлюються.

 

Також звертаємо увагу переселенців, що діти з інших областей можуть також приступити до навчання у школах нашого міста. Для цього батькам необхідно звернутися у будь-яку школу Тернополя, яка знаходиться ближче до вашого місця проживання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.