Нове на сайті:
СБУ викрила і продемонструвала ще одне"обличчя колаборціонізму" (фото) На Тернопільщині експерт погорів на хабарі Розпочинаємо тиждень з передачі 30 дронів FPV SAG 7/IX на фронт - Сергій Надал Ще 3 нових розвідувальних дрони передаємо на фронт - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру черговій колаборантці Прокуратура на Тернопільщині повертає землі громадам вартістю понад 6,7 млн грн На Тернопіллі поліцейська привласнювала наркотичні засоби І знову прихильниця "руського міра" з Почаєва Засудженому за хабар чиновнику з Тернополя дали 5,5 років «Людина року-2023» на Тернопіллі… Вирубав дерева і заплатив за це На Тернопільщині викрито черговий канал переправлення через кордон чоловіків Землі заказника "Товтровий степ" намагаються повернути державі На Тернопільщині вже й за екскурсію по Дністрі вимагали хабар За матеріалами СБУ судитимуть проросійського бойовика, який грабував мирних жителів Херсонщини

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Війна змінила долі людей. Мільйони українців втратили домівки. Багато тернополян поселили у своїх квартирах та будинках жертв російської агресії. Поселили безкоштовно і не очікуючи, якихось преференцій від держави. Бо українці завжди допомагають українцям. Але тепер вони мають отримати таку потрібну в наш час підтримку. А саме – компенсацію за комунальні послуги.

Важливо

Тернопільська міська рада розробила алгоритм, за яким тернополяни, які безкоштовно прихистили у своїх домівках вимушених переселенців, зможуть отримати компенсацію за комунальні послуги.

Як можна отримати компенсацію?

Що має зробити власник житла

1. Власник має самостійно внести відомості про житло на сайт «Прихисток» prykhystok.in.ua. Якщо людина  не маєте можливості цього зробити (стан здоров’я, вік тощо), треба написати  у відділ звернень міськради (вул. Листопадова,6). Там допоможуть.

2. Не пізніше наступного дня після поселення переселенців подає заяву в Центр надання адміністративних послуг (вул. Острозького, 6). Потрібно мати з собою право власності на житло, копії документів (паспортів, свідоцтв про народження) людей, які поселяються.

3. Не пізніше п'яти днів з дня закінчення звітного місяця подає у ЦНАП відповідну заяву.

4. Повідомляє у ЦНАП, якщо кількість мешканців змінилася або вони виїхали.

Що мають зробити вимушені переселенці

  1. Зареєструватися в управлінні соціальної політики (вул. Лисенка,8) і отримати статус внутрішньо переміщеної особи. Цей статус також допоможе їм згодом отримувати грошову допомогу, яку анонсувала центральна влада.
  2. Вимушені переселенці мають обов’язково зареєструватися в управлінні соціальної політики, навіть, якщо вони вже зареєструвалися на центральному вокзалі, коли прибули у Тернопіль. Це пов’язано з тим, що держава зараз формує єдину базу внутрішньо переміщених осіб.

Також, щоб уникнути зловживань, ОСББ, управителі багатоквартирних будинків чи інші уповноважені особи можуть перевірити правдивість поданих у ЦНАП даних.

Детальніше ознайомитися з процедурою нарахування компенсації можна за цим посиланням:

https://ternopilcity.gov.ua/news/58590.html

Нагадаємо

Тернопіль прихистив більше 12 тисяч жертв російської агресії. Більше 6000 переселенців із зон бойових дій обрали саме Тернопіль для постійного проживання.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.