П'ятниця, 08 квітня 2022, 13:00
Освіта в умовах війни – це діяльність в режимі особливої відповідальності, працездатності, наполегливості, єдності та невичерпної сили творення нової історії України.
Як розповіла начальниця управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк під час чергової зустрічі учасників гуманітарно-освітнього центру «Українці допомагають українцям», у Тернополі активно працюють творчі лабораторії з різних предметів, клуб цікавого дозвілля, проводяться майстер-класи з писанкарства та розмальовування еко-сумок, на базі однієї із тернопільських шкіл двічі на тиждень діє Освітній хаб, де педагоги школи проводять заняття для дітей, які тимчасово перебувають в м.Тернополі, з підготовки до тестування з української мови, математики, історії України.
«Діти та батьки з числа внутрішньо переміщених осіб мають змогу торкнутися чарівного світу українських народних традицій та символів, - зазначає Ольга Похиляк. - А уже 13-14 квітня освітян Тернополя та батьків учнів (зокрема, з числа внутрішньо переміщених сімей) об’єднає VIII Трансфер-містечко. Актуальні теми локацій: психологічні аспекти антикризового управління навчальним закладом в умовах воєнного стану; психологічна стійкість батьків у часі війни, безпечне та здорове освітнє середовище під час воєнних дій, роль батьків в інклюзивному навчанні дитини, як допомогти дитині пережити досвід війни».
Найближчими днями у Тернополі пройде й низка інших цікавих мистецьких та освітніх подій для маленьких тернополян та гостей нашого міста. Перелік заходів – у таблиці нижче.
Нагадаємо, від початку квітня у Тернополі на базі міської центральної бібліотеки (вул. Руська, 31) діє гуманітарно-освітній центр «Українці допомагають українцям», ключовими завданнями якого є – об’єднати митців, які б долучались до творчих проєктів у Тернополі, координували спільні зусилля задля збагачення культурного й мистецького фронту, реалізовували знання, пристосовуючись до умов війни.
Детальний розклад і перелік заходів ТУТ