Нове на сайті:
У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію Факт тижня: голова громади на Тернопільщині виправдовується за майже 70 мільйонів гривень Тернопіль передав 47-мій бригаді Маґура сучасні дрони: Сергій Надал Сергій Надал на фронті передав партію безпілотників для 110-ї бригади від Тернополя Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Рішенням Господарського суду Тернопільської області задоволено позов Тернопільської обласної прокуратури в інтересах держави до одного з газопостачальних товариств про стягнення понад 330 тис грн.

Встановлено, що суб’єкт господарювання безпідставно завищував ціну на природний газ, постачання якого на договірних умовах здійснював для КНП «Більче-Золотецької лікарні реабілітації імені В.Г. Вершигори» Тернопільської обласної ради. За ініціативою постачальника були укладені додаткові угоди щодо збільшення ціни палива при фактичному зниженні на ринку цін на природний газ. Відтак Тернопільська обласна  прокуратура подала позов до суду з вимогою стягнути з підприємства на користь лікувального закладу зайво сплачені бюджетні кошти.

Довідково: упродовж цього року органи прокуратури області пред’явили 17 позовів про стягнення з постачальників газу надмірно  сплачених коштів на суму понад 3 млн грн.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.