Нове на сайті:
Сергій Надал висловив співчуття ректору ТНТУ Яка влада на Тернопільщині - така і боротьба з прихильниками і монашками МП На Тернопільщині в ділків забрали землі вартістю понад 300 мільйонів, які ті обіцяли використати під сонячні електростанції Що не так з тернопільськими телеканалами В міській раді показали, як Надал кормить людей ... хлібом (фотофакт) Оце розмах був у шахрайки на Тернопільщині На Тернопільщині жахливе ДТП з загиблими та травмованими На Зборівщині й далі мешкає переселенка, яка марить росією і путіним та писала про "придурків галичан" Мешканець Дніпропетровщини продав зброю на Тернопільщині На Тернопільщині чиновник примудрився вимагати хабар за квіти Мер Тернополя відзначив День прапора на фронті з нашими Героями-захисниками Кандидата наук з тернопільського університету будуть судити за хабар "Довбуш" і його творці в Тернополі 30 серпня Керівника коледжу і депутата облради на Тернопільщині судитимуть за службову недбалість Ось так - за вбивство двох дівчат екс-податківець з Тернопільщини відповідальності не понесе

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

У Тернопільську обласну прокуратуру повернулися прокурори Януковича?

У той час, як величезна частина тернополян воюють, займаються волонтерством, тримають економічний фронт, обласні прокурори у своїх теплих та комфортних кабінетах вирішили прозвітувати, за що їм платять чималу зарплату протягом всіх воєнних місяців. Виявляється вони розкрили «неймовірну аферу» щодо організації встановлення меж регіонального ландшафтного парку «Загребелля». І подали до суду на міську раду Тернополя. Але вся ця багатомісячна прокурорська робота виявилася мильною бульбашкою. Більше того показало некомпетентність та недолугість обласних прокурорів. Бо справу вони сформували на вигадках та здогадках, а не на основі законодавства. Далі по фактах, пишуть Тернополяни

Звинувачення прокурорів №1

Прокурори нібито встановили, що Тернопільський регіональний ландшафтний парк «Загребелля» створений розпорядженням Тернопільської міської ради у далекому 1994 році. Тернопільська міська рада створила парк, тому вони подали у суд саме на міську раду.

Реальність

Парк «Загребелля» створено у 1994 році рішенням Тернопільської обласної ради. І це зрозуміло всім. Бо відповідно до чинного законодавства, повноваження  створення чи оголошення територій природно-заповідного фонду, а відповідно і встановлення їх меж, належить виключно обласним радам. Міська рада Тернополя не могла створити такий парк фізично, бо не мала і не має на це повноважень. Відтак, прокуратура, всупереч законодавству, чомусь визначила відповідачем міську раду.

Звинувачення прокурорів №2

Міська рада нібито не виконала зобов’язання Тернопільської обласної ради від 2005 року розробити проєкт землеустрою щодо організації та встановлення меж регіонального ландшафтного парку «Загребелля» та установити їх у натурі, закріпити їх на місцевості відповідними інформаційними та межовими охоронними знаками, нанести встановлені межі на відповідні планово-картографічні матеріали.

Реальність

У 2005 році Тернопільська обласна рада затвердила межу Регіонального ландшафтного парку «Загребелля». У результаті чого по периметру території парку, у визначених місцях, встановлені межові знаки та інформаційні стенди для громадськості. Тобто межі «Загребелля» встановлені обласною радою, бо лише вона має право на це, відповідно до законодавства. І обласна рада це ЗРОБИЛА!

Насправді Тернопільська міська рада мала не визначати межі парку, а лише розробити концепцію охорони та використання його природних комплектів. Чи вона це зробила? Так. ЗРОБИЛА!

Міська рада Тернополя розробила «Проєкт організації території Регіонального ландшафтного парку «Загребелля», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів».

Цей Проєкт був затверджений Тернопільською обласною радою у 2021 році. Бо як писалося вище, лише обласна рада може затверджувати остаточні рішення щодо парку. І Проєкт ВИКОНУЄТЬСЯ!

Висновки

Перше. Обласні прокурори навіть не змогли знайти справжнього відповідального за парк «Загребелля».

Друге. Обласні прокурори звинувачують і вимагають у міської ради зробити те, що вже зроблено і виконується.

Чому прокурори оприлюднили і розпіарили цю псевдосправу?

Спершу додамо, що обласна прокуратура не лише створила справу за надуманими псевдофактами, а й активно поширила інформацію про це у тернопільських ЗМІ та мережах. Тобто обласні прокурори ще й активно і небезкоштовно піарили цю тему.

Є дві відповіді на це питання.

Перша.Пригадується осінь 2013 року. Перед ухваленням Верховною Радою так званих «диктаторських законів». Тоді Тернопільська обласна прокуратура створила проти Тернопільської міської ради більше 50 кримінальних справ за надуманими псевдофактами. Прокурори Януковича отримали наказ за будь-яку ціну «замочити» націоналістичну промайданівську тернопільську владу. Тому прокурори сильно не переймалися перевіркою фактів та реальної ситуації, їм була потрібна лише кількість кримінальних справ.

Можливо у Тернопіль повернулися прокурори Януковича і діють такими ж методами. І знову їх завдання «замочити» владу міста, яке стало потужним волонтерським та гуманітарним хабом України, яка воює?

Друга. У Тернопільській обласній прокуратурі сидять непрофесіонали та просто випадкові люди. Вони не вміють навіть вийняти з архівів та перевірити інформацію. Але столичне керівництво вимагає від них показати результати їх роботи. І вони змушені малювати справи «зі стелі» і рекламувати свою так звану «роботу» у ЗМІ. Щоб за будь-яку ціну втриматися на своїх посадах та продовжити отримувати одну з найбільших зарплат в Україні, яка воює.

Очевидно, друге пояснення більш реалістичне. Теперішнім обласним прокурорам ще далеко до прокурорів Януковича, які набагато швидше малювали справи «зі стелі». Або це лише початок?

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.