Нове на сайті:
Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Управління  сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради оголошує конкурс проектів (програм, заходів) розроблених інститутами громадянського суспільства на 2023 рік, метою якого є підтримка громадських ініціатив молоді, залучення до активної громадської діяльності, сприяння соціальному становленню та розвитку молодого покоління через надання фінансової підтримки проектам (програмам, заходам) інститутам громадянського суспільства.

Перелік пріоритетних проблем, на розв’язання яких у 2023 році мають бути спрямовані проекти програм:

  • розвиток волонтерства, як суспільно важливої самоорганізації молоді Тернопільської міської територіальної громади;
  • національне – патріотичне виховання молоді;
  • розвиток інклюзивного середовища;
  • популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я;
  • інтелектуальне самовдосконалення, організація змістовного дозвілля молоді та розвиток неформальних форм роботи з молоддю;
  • популяризація української культури та традицій серед молодіжного середовища;
  • підтримка та створення умов спрямованих на працевлаштування молоді.

Максимальний термін реалізації програми – 15 квітня – 20 грудня  2023 року.         

Календарний план конкурсу на 2023 рік:

06.03.2023 р. – оголошення про конкурс;

06.04.2023 р.  до 16.00 - кінцевий термін подання заявок;

10.04.2023 р. – попередня кваліфікація;

11.04.2023 р. – оголошення переможців попередньої кваліфікації;

13.04.2023 р. – презентації програм;

14.04.2023 р. – оголошення переможців конкурсу.

Кінцевий термін подання документів - 06.04.2023 р. до 16.00 год.

Прийом конкурсної документації здійснюється управлінням сім’ї, молодіжної політики та захисту  дітей щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09:00 до 16:00 год., за адресою бульв. Тараса Шевченка, 1, каб.11. Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (0352) 52-56-95.

Положення про конкурс, умови участі, головні критерії відбору, аплікаційні форми можна отримати в управлінні сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей або за посиланням.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.