Нове на сайті:
«Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів Міська рада Тернополя купує знову 250 бойових FPV дронів для фронту Ще один тернополянин заперечував збройну агресію рф проти України Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

"Опіковий закрили, протезний теж, може всі лікарні закрити?чиновники всеодно лікуються закордоном?"

"...ті зелені падли разом з місцевою бидлотою протезну лікарню в місті закрили під час війни!!"

"... нажаль дуже багато в країні виродків!"

"Не забувайте, що Центр очолює екс-голова обласної ради) може об’єднання таки слушна ідея?)"

"... не будемо гадати ще ні разу путнього у надалі крім полтінніка не було і не буде крав краде і буде красти поки не посадять ."

"Лисий чорт вже намітив нову аферу і зним вся ця несіть при владі області і міста не чипайте роддом а то прийдеться знести ваш будиночок під чайкою який так гарно сяє але то не для людей".

"Мабуть, намітили багатоповерхівку побудувати на тому місці, а що там люди, в порівнянні з такою «владою», це повний абсурд, жлобство влади зашкалює…."

"Це не до зеленського потрібно звертатись це надала і всю міську раду потрібно виносити вперед ногами"

"Відповідь від зе вови,чи його офісу,буде стандартна,не на часі!"

"Це просто жах,не повинні допустити закриття цього центру,там хороші умови для породіль і професіонали-лікарі!"

"Вже врятували протезний в Тернополі і так живемо"   

"Саме так виглядає нова корупційна схема"

тернопіль, пологовий, замкова, матері і дитини, авчарук, сканадали, знищення, фото, тернопільський тиждень

Саме так реагують тернополяни, і це найбільш мяко, реагують тернополяни на повідомлення, що У Тернополі на межі зникнення опинився перинатальний центр “Мати і дитина”, що на вулиці Замковій.

Все тому, що цей медичний заклад Тернопільської обласної ради хочуть об’єднати з іншим."

Колектив вже написав звернення до президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської не дозволити ліквідувати заклад і зруйнувати роками напрацьований професійний колектив.

Про проблему, яка виникла, пише видання “Тернополяни“.

тернопіль, пологовий, замкова, матері і дитини, авчарук, сканадали, знищення, фото, тернопільський тиждень

Центр “Мати і дитина” – єдиний на Тернопільщині заклад ІІІ рівня акредитації акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги. Там в повному обсязі надають медичну допомогу жінкам зі складною акушерською та екстрагенітальною патологією, породіллям та новонародженим.

 

тернопіль, пологовий, замкова, матері і дитини, авчарук, сканадали, знищення, фото, тернопільський тиждень

Але надкластерну установу КНП “ТОКПЦ «Мати і дитина»” ТОР хочуть приєднати до надкластерної установи КНП “Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня” ТОР.

Відповідне рішення ухвалили 4 квітня на засіданні робочої групи Тернопільської облради з напрацювання пропозицій щодо визначення спроможної мережі закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

Засідання відбулося без запрошення генеральних директорів закладів охорони здоров’я.

Таке рішення у центрі “Мати і дитина” називають вкрай шкідливим та необдуманим, і воно суперечить постанові Кабінету Міністрів щодо організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я. Відповідно до документа, перинатальний центр відноситься до надкластерного медичного закладу.

Центр «Мати і дитина» буде змушений покинути приміщення на Замковій

У разі об’єднання колектив повинен буде покинути приміщення на вулиці Замкова, 10. Майновий комплекс та земля, на яких розміщений перинатальний центр зараз перебуває у безстроковій та безоплатній оренді на підставі рішення Тернопільської міської ради від листопада 2011 року.

Згідно з Законом “Про оренду державного та комунального майна”, заміна юридичної та фізичної особи приведе до розірвання договору та втрати майна. Тому Центр “Мати і дитина” упродовж 10-ти днів буде змушений покинути приміщення.

“Робоча група своїм рішенням хоче зробити так, щоб в тилу гинули наші жінки та діти”

У перинатальному центрі вважають, що приєднання медичного закладу до Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні неминуче призведе до погіршення якості та своєчасності допомоги.

“Матеріально-технічна база перинатального центру є найкращою в області та відповідає всім міжнародним сучасним стандартам. Пологове відділення з індивідуальними сімейними пологовими залами та операційним блоком розташовані на одному поверсі з відділенням анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, відділенням інтенсивної терапії новонароджених, що підходить під замкнутий цикл надання допомоги передчасно народженим дітям та дітям, які народилися зі складною патологією”,– зазначають у центрі.

Такий замкнутий цикл надання допомоги дав змогу в останні роки знизити показники материнської та малюкової смертності.

До чого призведе об’єднання

У перинатальному центрі також розповіли, до чого призведе об’єднання:

Розпаду роками напрацьованого професійного колективу.
Втрати навчально-організаційної структури, на базі якої роками проводилося навчання з напрямку акушерсько-анестезіологічної служби.
Втрати акушерсько-анестезіологічної високоспеціалізованої бригади, яка надає допомогу всім закладам області.
Втрати надання допомоги передчасно народженим дітям з критично низькою масою тіла.

Постійна комісія Тернопільської облради з питань законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності та здійснення демократичного цивільного контролю за сектором безпеки, оборони і правоохоронними органами розкритикувала можливість такого об’єднання і закликала врахувати напрацьовані нею пропозиції.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.