Нове на сайті:
Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

«Наші гроші. Львів» опублікували чергове розслідування про схеми з виділенням бюджетних коштів у Тернополі, в яких і далі прослідковуються інтереси та зв’язки працівників структурних підрозділів мерії.

Цього разу Тернопільська міськрада уклала за один день чотири угоди  з 75-річним підприємцем Антоном Рудніцким на загальну суму 3,3 млн грн. Як з’ясувала редакція він виявився свекром заступниці начальника управління міськради, яке і уклало угоди з Рудніцким, а також батьком керівника антикорупційного відділу обласної податкової служби.

75-річний тернополянин Антон Рудніцкий регулярно отримує замовлення на ремонти об’єктів комунальної власності, загальна сума отриманих ним підрядів сягнула 25 млн грн. Наприклад, лише за один день, 7 червня, йому вдалося підписати з управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради відразу чотири прямі угоди загальною вартістю 3,3 млн грн на капітальний ремонт покрівель житлових будинків. ФОП Рудніцкий Антон Миколайович має відремонтувати аварійні дахи на вулиці Протасевича, 20 за 971 тис. грн; на проспекті Злуки, 27 за 969 тис. грн; на бульварі Данила Галицького, 22 за 955 тис. грн; на вулиці Симоненка, 20 за 392 тис. грн.

Комунальні підряди Антон Рудніцкий  почав отримувати наприкінці 2016 року. Практично єдиним його замовником є управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради. За даними Clarity Project, вони вже підписали 96 угод загальною вартістю 24,5 млн грн. Ще три договори на 399 тис. грн Рудніцкий має з іншими підрозділами міськради.

Дружна родина

З 2000 року Антон Рудніцкий є засновником і директором будівельного ПП «Будтекс». Це підприємство ніколи не мало державних замовлень, але завдяки йому НГЛ встановили родинні зв’язки Рудніцкого у держструктурах. Так, свого часу виконавчим директором «Будтексу» був син Антона Рудніцкого Юрій Рудницький. Зараз він бізнесмен: у 2018 році заснував ТОВ «Авто Інтеграл Інвест», а у 2021 році – ТОВ «Альфа Протект Фінанс». Поміж іншим, те, що Рудніцкий та Рудницький є батьком і сином підтверджує однакова прописка.

Старший син Рудніцкого Микола Рудницький так само, як і його брат, має відмінне від батька написання прізвища. Хоч він і прописаний за іншою адресою, та родинний зв’язок підтвердила декларація про доходи його дружини Ірини Рудницької. Микола Рудницький очолює відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області. Між іншим, ФОП Рудніцкий Антон Миколайович також отримав від цього управління три дрібні підряди на загальну суму 115 тис. грн.

Ірина Рудницька працює у Тернопільській міськраді заступницею начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології – того самого, яке регулярно дає підряди її свекру Антону Рудніцкому.

Ірина Рудницька кинула слухавку, як тільки почула питання НГЛ про її ймовірний вплив на успішну співпрацю її свекра з міськрадою. Дізнатися, чи знають в управлінні про родинний зв’язок заступниці начальника і підрядника не вдалося – виявилось, що начальник управління Олег Соколовський перебуває у відпустці, а відповідальний за закупівлі Віктор Протасевич –  на лікарняному.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.