Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Право на виплати мають особи з інвалідністю І чи ІІ групи

Відтепер поранені Герої зможуть отримувати щомісячні пенсійні виплати. 3000 грн щомісячно отримуватимуть тернопільські військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю І чи II групи внаслідок війни.

Офіційно

На засіданні виконавчого комітету міської ради затверджено розмір доплати військовослужбовцям, які мають статус особи з інвалідністю I чи II групи, отриманої внаслідок воєнних дій на території України.

Згідно з рішенням, військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю І чи II групи внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та ветеранів ОУН-УПА, будуть отримувати щомісячну грошову допомогу у розмірі 3000 грн.

Пряма мова мера

«Дякуємо Збройним силам України, які крок за кроком звільняють нашу землю і нищать окупантів. На жаль, чимало наших захисників-тернополян повертаються з війни з важким пораненнями та травмами, втрачаючи працездатність. Тому сьогодні завдання не лише медиків вилікувати поранених, а й завдання для громади – подбати про них. Сьогодні ми реалізуємо ще одну допомогу. Забезпечуємо окрім тих виплат, які дає держава, щомісячну грошову допомогу з міського бюджету. ЇЇ будуть отримувати саме ті військові, які втратили працездатність», - заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Які документи потрібні для отримання пенсії

Захисники для отримання щомісячної допомоги можуть звертатись від сьогодні до управління соціальної політики міської ради, що за адресою: м. Тернопіль, вул. Миколи Лисенка, 8.

Перелік документів, які необхідно подати для отримання грошової допомоги:

  • заява на ім’я начальника управління соціальної політики Тернопільської міської ради;
  • копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни (I чи II група);
  • копія паспорта громадянина України (заявника);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника;
  • номер особистого рахунку, відкритого в банківській установі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.