Нове на сайті:
ФК «Нива» у заручниках своїх власних інвесторів: обіцяли 100 мільйонів вкласти в стадіон - вклали 5 і шукають винних Кожен другий мер по декларації - мільйонер. Де в цьому списку тернопільський мер Сергій Надал вже декілька місяців перераховує свою премію на рахунок ЗСУ Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Служба безпеки продовжує системно протидіяти проявам корупції та хабарництва у структурі органів комплектування і соціальної підтримки військовослужбовців.

У Тернополі оперативники спецслужби викрили співробітника об'єднаного міського територіального центру комплектування, який вимагав у тернополянина хабар за сприяння  в уникненні призову до лав ЗСУ.

За даними слідства, інструктор відділення рекрутингу обіцяв вирішити питання про постановку 26-річнго місцевого жителя на військовий облік та надання йому відстрочки від призову під час мобілізації у зв’язку із вступом у коледж.

Співробітник «військкомату» оцінив свої послуги у 1500 доларів США.

Для безперешкодного зарахування призовника у навчальний заклад зловмисник залучив колишню працівницю коледжу, яка використовуючи свої зв’язки допомогла юнаку поступити на платну форму навчання.

У межах контролю за вчиненням злочину, оперативники СБУ задокументували отримання військовослужбовцем першої частини неправомірної вигоди - 500 доларів США за видачу призовнику посвідчення про приписку до призовної дільниці.

На підставі зібраних доказів інструктору центру комплектування  повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Також підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Санкція статті передбачає  покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років, з конфіскацією майна.

Заходи з викриття та документування злочину здійснювали співробітники СБУ спільно із слідчими Національної поліції та за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.