Четвер, 30 травня 2024, 15:04
Адже, як повідомляє у ФБ тернопільська активістка Наталія Станько і цілком резонно пише з цього приводу: «Симон Петлюра перевернувся б в гробу тричі, якби дізнався що поруч з його пам’ятником у Тернополі, на якомусь незрозумілому будинку висить зображення народної депутатки, яку судять разом із її помічницею (яка зараз активно качає сідниці у залі) за незаконне вивезення чоловіків за кордон підчас повномасштабної війни у той перід, коли вже це було неможливо зробити, що було у свою чергу незаконно .
Я відверто не розумію тернополян, чому вони дозволяють так на себе наплювати?! (риторичне) Відверто не розумію! Пора вже це припиняти, бо ці народні обраниці думають собі: «Та тернополянам байдуже! Ніхто нас не жене звідси, значить можна й далі продовжувати з високо піднятою головою відвідувати засідання ВР та розгулювати по різних заходах, які тільки відбуваються у області!». А, і навипередки якби що: я не проплачена пані Людмило! І є наспраді дуже толерантною, проте, здається ви трохи о**їли! Або навіть не трохи! Нагадаю, мова про народну депутатку від «Слуг Народу» Людмилу Марченко, яка викидала хабаря через паркан власного будинку, яку власне спіймали на гарячому влітку минулого року, як і її помічницю Анастасію Колесник.
Суд ж триває справа не закрита, а от звідки у цих двох стільки зухвалості ще треба з‘ясовувати…»