Нове на сайті:
«Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів Міська рада Тернополя купує знову 250 бойових FPV дронів для фронту Ще один тернополянин заперечував збройну агресію рф проти України Мерія Тернополя виплачує по 10 000 грн на лікування та реабілітацію кожному тернополянину, який отримав поранення на війні Спостерігати вагітність безоплатно можна у 25 медзакладах Тернопільщини Активістка вважає, що тернополянам начхати на скандали навколо своїх нардепів У Тернополі родинам полеглих Героїв надається щомісячна грошова допомога та компенсація за комунальні послуги Тернопіль отримав найвищу відзнаку Ради Європи та Асоціації міст України за залучення молоді до управління - Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру ще одній колаборантці Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На думку керівників Тернополя, це Історичне рішення для громади

Нові зелені насадження, парки, громадські простори, дитячі садочки, ще більше робочих місць та громадського транспорту

На сесії Тернопільської міської ради нарешті прийнято зміни до Генерального плану Тернополя. Ухвалити зміни вимагали надзвичайники, військова адміністрація, різноманітні громадські організації та товариства. Всі пропозиції враховано. Тепер наше місто буде ще більше зеленим, з новими громадськими просторами, парками та відпочинковими зонами. Визначені зони для будівництва нових виробництв. А це нові робочі місця. Загалом експерти вже назвали ухвалені зміни до Генплану міста – історичними. Незважаючи на протидію «професійних» критиків, які намагалися зірвати ухвалення змін, Тернопіль буде розвиватися, ставати кращим, зеленішим та ще комфортнішим для проживання.

Головне у змінах до Генплану

+370 га зелених насаджень та новий парк

Зелені насадження загального користування на сьогодні в місті складають 460 га. Це один з найбільших показників в Україні, якщо порівнювати загальну площу міста та кількість зелених насаджень. А буде ще більше.

Зміни до Генплану передбачають створення 20 об’єктів нових зелених насаджень, у тому числі будівництво нового парку площею біля 10 га. Новий парк буде розміщений на території мікрорайону №14, сквери по проспекту Злуки (в районі «Канада»), проспекту Куліша, вул. Леся Курбаса. Окрім того, зелені зони передбачені по всіх територіях нових житлових районів.

Загалом, планується створити біля 300 га нових територій зелених насаджень загального користування, біля 70 га в межах розрахункового періоду.

Реагуючи на прохання громадських організацій, у районі «Кутківці» пропонується  створення громадської відпочинкової зони. Передбачається включення об’єкту природньо-заповідного фонду «Чагарі Кутківці» до об’єктів загальної системи зелених насаджень загального користування. В рамках розвитку рекреаційної зони планується створення пляжної зони вздовж набережної у північній частині Тернопільського ставу і об’єднання її канатною дорогою з районом «Кутківці», де передбачено громадську зону.

100 % забезпечення місцями у дитячих садках

Вирішення проблеми місць у дитячих садочках. Заплановано відкриття нових закладів дошкільної освіти. Мета – досягнути 100% забезпечення місцями у закладах освіти. Зміни до Генплану передбачають створення навчальних комплексів при школах, які будуть об’єднані з дитячими дошкільними закладами.

Нові робочі місця

У північній і південній частині Тернополя планується розміщення виробничих підприємств, складських територій та комунальних зон. Крім того, визначені нові території під нове промислове виробництво з розвитку малого та середнього бізнесу, такі як «Індустріальний парк» в районі «Південний». 

В рамках розвитку виробничих зон можливе розміщення об’єктів транспортної інфраструктури, таких як багаторівневі паркінги, транспортні складські та логістичні комплекси в центральній, західній, південній  та північній частині міста і на перетині вул. Об’їзної та вул. Львівської.

+ 50 км нових ліній руху громадського транспорту

У змінах до Генплану  передбачено розвиток мережі руху громадського транспорту, зокрема передбачено збільшення протяжності ліній руху автобусних маршрутів на понад 30 км, тролейбусних маршрутів на понад 20 км.

Повна екологічна відповідність

У процесі підготовки змін до Генплану, забезпечено максимальне виконання вимог СЕО (Оцінювання впливу стратегічних документів на навколишнє середовище). Проведений аналіз низки документів міжнародного, державного, регіонального та місцевого рівня, що містять зобов’язання у сфері охорони довкілля, у тому числі пов’язані із запобіганням негативного впливу на здоров’я населення.

Результати аналізу цілей та завдань екологічної політики визначених в проекті внесення змін до Генерального плану міста по переважній більшості показали високу ступінь відповідності цілям визначеним у розглянутих документах. Проекти містобудівної документації враховують більшість з них і пропонують комплекс заходів, що сприяють їх досягненню.

Таким чином, Тернопіль почав новий етап свого розвитку. Розвиток найкомфортнішого для проживання та найзеленішого міста України не зупинить ні війна, ні підступи місцевих горе-активістів. Наші діти та онуки будуть пишатися Тернополем, як пишаємося ми.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.