Нове на сайті:
У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію Факт тижня: голова громади на Тернопільщині виправдовується за майже 70 мільйонів гривень Тернопіль передав 47-мій бригаді Маґура сучасні дрони: Сергій Надал Сергій Надал на фронті передав партію безпілотників для 110-ї бригади від Тернополя Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Ціна за літр води у водоматах Тернополя зросла на 50 копійок. Із 1 липня люди платять по 2 гривні за літр.

Директори підприємства, які продають воду у водомах розповідають, що утримували ціну 1,5 гривні майже 4 роки. Одна з причин подорожчання води — зростання ціни на електроенергію. Востаннє ціну змінювали приблизно 4 роки тому. Ми старалися її не підвищувати, але зараз доводиться. Із 1 липня 2024 року ми підняли ціну у зв’язку із підвищенням тарифів на електроенергію і цін на дизпаливо. Зараз є перебої з електропостачанням і тому горить електронне обладнання, яке ми часто повинні замінювати — це є основна плата, це мозок самого автомата, який контролює налив води і зв’язок з інтернетом. Ця плата горить найчастіше і на її заміну йдуть найбільші витрати. Вона коштує орієнтовно від 17 до 25 тисяч гривень. Відколи світло почало частіше зникати, то плати почали удвічі частіше перегоряти”

В секторі контролю за регульованими цінами обласного управління запевняють, що  ціну на воду з водоматів не регулюють.

“Щодо водоматів — заборони щодо підняття цін зараз немає. Є постанова Кабінету Міністрів України №502, де рекомендовано не піднімати вартості. Але у зв’язку з різними економічними ситуаціями, ціни піднімають. У нас немає повноважень регулювати ціни на водомати. Звернень до Управління захисту справ споживачів на підняття цін у водоматах не надходило. На сьогодні в Тернополі є чотири суб’єкти господарювання та 150 водоматів”.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.