Нове на сайті:
У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію Факт тижня: голова громади на Тернопільщині виправдовується за майже 70 мільйонів гривень Тернопіль передав 47-мій бригаді Маґура сучасні дрони: Сергій Надал Сергій Надал на фронті передав партію безпілотників для 110-ї бригади від Тернополя Сергій Надал на фронті передав батальйону Рейд 50 FPV дронів та системи EcoFlow У Зарваниці відбулася Проща родин загиблих Героїв У Тернополі до 10 років тюрми засуджено чергового «гауляйтера» із окупованої росіянами частини Запоріжжя Захисники із громади отримають фінансову допомогу від міста на лікування та придбання спорядження Звіт міського голови Надала: Підтримка захисників, Молитовний сніданок та великодні заходи в Тернополі (04-11.04.2025) Роботизований комплекс Мураха від Тернополя для бійців 12-ї БрСпП Азов: Сергій Надал Тернопіль надає одноразову грошову допомогу захисникам на реабілітацію та закупівлю спорядження Закон про "узаконення дерибану": Зеленський підписав скандальний документ попри петицію в 25 тисяч голосів Тернопіль передав квадрокоптери для 141-ї бригади: Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Поки в у парку "Сопільче" кладуть чергову партію бруківки на доріжки замість асфальту, на що виділили 1,5 мільйонів гривень, в міській раді не забули і про комфорт дітей.

8 серпня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про використання коштів бюджету розвитку.

Рішенням спрямовано кошти у сумі понад 5, 5 млн гривень на потреби у школах та садочках Тернопільської громади. Зокрема, спрямовано 2 343 000 грн придбання основних засобів та здійснення капітальних ремонтів – усунення аварійних ситуацій в закладах дошкільної освіти №№ 4, 10, 16, 19, 23, 26, 36.

Ще 3 243 600 грн спрямовано для здійснення капітальних ремонтів – усунення аварійних ситуацій в закладах загальної середньої освіти:

  • Тернопільська ЗОШ №4;
  • Тернопільська ЗОШ №13 ім. Андрія Юркевича;
  • ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19;
  • Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети;
  • ТЗОШ І-ІІІ ступенів №23;
  • ТЗОШ І-ІІІст. №26 ім. Дмитра Заплітного;
  • ТЗОШ І-ІІІст. №27 ім. Віктора Гурняка;
  • ТПШ №2.
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.