Нове на сайті:
Нічого собі "ухилянт": три роки його намагалися всякими способами мобілізувати і врешті дали ... умовно! Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу Грошову допомогу отримають ще 3 тернополян, чиї квартири зазнали пошкоджень від ракетної атаки У Тернополі до 8 років тюрми заочно засуджено керівника російського фонду, який фінансує десантні підрозділи окупантів Від спальних мішків до «Пантеону Героїв: як прокуратура системно атакує Тернопільську міськраду

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Синоптики попереджають: завтра погода в Україні різко погіршиться. До регіону наближається активний циклон з Балкан, який принесе значний сніг, шквальний вітер і суттєве похолодання. На заході очікується сильний сніг. Опади місцями будуть дуже інтенсивними - приріст снігового покриву може сягнути до 25 см. Уночі стовпчики термометрів можуть опускатися до -19°C, удень – від -4°C до -15°C.

Особливо небезпечними стануть налипання мокрого снігу, ожеледь та ожеледиця на дорогах. Вітер посилиться до сильного по всій країні, що створить додаткові небезпечні умови для руху транспорту та пересування пішоходів.

Тернопіль у полі циклону

Тернопіль також потрапляє у зону дії потужного південного циклону. На території міста та громади вже випало близько половини місячної норми снігу, тож у найближчі дні можна очікувати ще більше опадів.

Комунальні служби Тернополя працюють у посиленому режимі цілодобово - розчищають вулиці та посипають дороги протиожеледними матеріалами.

Першочергово очищаються вулиці, якими курсує громадський транспорт.

Міська влада закликає водіїв не паркувати автомобілі на узбіччях доріг та у дворах - це перешкоджає роботі снігоочисної техніки. З огляду на складні погодні умови водіїв просимо утриматися від далеких поїздок.

Важлива інформація для мешканців

Нагадуємо: прибирання дворів та прибудинкових територій – це відповідальність управляючих компаній, ЖЕКів та ОСББ. З'ясувати, яка компанія чи ОСББ відповідають за зимове утримання конкретного двору або проїзду, можна на інтерактивній карті прибирання міста ТУТ

Куди повідомляти про проблеми:

Про нерозчищені дороги, тротуари чи небезпечні ділянки можна повідомити:

Гаряча лінія Тернопільської міської ради: 1580

Телефони: +380674472919, 0800303522

Viber управління муніципальної інспекції (надсилати фото): 067 447 32 78

      циклон, тернопіль, негода, фото, тернопільський тиждень      

 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.