Нове на сайті:
У Тернополі проводять унікальні навчання ОСББ та ЖЕКів на випадок відсутності світла та газу Служба безпеки ідентифікувала чергового зрадника, який воював на боці росіян під Бахмутом та на Курщині Голова ГО «Екоальянс» Олександр Філь підтримує видалення старих дерев та заміну на нові в центральній частині Тернополя За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «секретаря» окупаційного суду в Генічеську У Тернополі відкрили новий дитячий садок на Микулинецькій Тернопіль для ЗСУ: Бійці 110-ої бригади отримали позашляховик від міста Користь від камер спостереження за програмою «Безпечний двір» у тернопільських дворах: виявили вандалку, яка пошкоджувала автомобілі За матеріалами СБУ судитимуть ворожого агента, якого росіяни планували використати для вчинення теракту на Тернопільщині Тернопіль готується до зими: навчання аварійних служб та перевірка пунктів незламності У Львові та Івано-Франківську подачі тепла не буде Тернопіль для ЗСУ: новий позашляховик для 35-го стрілецького батальйону Тернопіль для ЗСУ: 50 FPV-дронів отримали бійці 35-го батальйону Тернопіль для ЗСУ: 52 безпілотники для бійців 6-го окремого полку рейнджерів ЗСУ Як не стати знаряддям у руках ворога: СБУ та Нацполіція навчають школярів Тернопільщини протидіяти вербуванню в мережі За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «прокурора-пропагандиста» з Тернопільщини

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради оголошує про проведення Конкурсу на право розміщення об’єктів літньої торгівлі.

Дата проведення конкурсу на право розміщення об’єктів літньої торгівлі (крім об’єктів, що розташовані біля стаціонарних закладів торгівлі або ресторанного господарства) – 01.02.2012р.

Розміщення об’єктів літньої торгівлі погоджується на термін 2 роки. Сезонний період функціонування об’єктів літньої торгівлі з 01 квітня по 30 листопада.

Для участі у конкурсі претендент подає документи:

1. заяву на ім’я голови Комісії з організації літньої торгівлі;

2. індивідуальні конкурсні пропозиції з обов’язковим врахуванням вимог щодо благоустрою об’єктів торговельної мережі міста, передбачених Правилами благоустрою м. Тернополя (подаються у закритих конвертах);

3. ескіз естетичного оформлення місця влаштування об’єкта літньої торгівлі;

4. довідку про відсутність заборгованості з оплати за використання земельної ділянки (у випадку здійснення літньої торгівлі

Документи для участі у конкурсі приймаються до 30.01.2012р.

 Перелік місць розташування об’єктів літньої торгівлі

1.Об’єкти для торгівлі морозивом

1.1. вул. Микулинецька (біля авторинку);

1.2. бульвар Шевченка,23 (біля Театрального майдану);

1.3. вул. Чорновола (біля підпірної стіни);

1.4. вул. Чорновола, (біля кіоску «Інтерпреса»);

1.5. вул. Митрополита Шептицького, 3 (біля “Гранд-базару”);

1.6. пр. С. Бандери (біля стадіону);

1.7. вул. Л Українки (біля маг. “Славутич”);

1.8. бульв. Д. Галицького –пр.С.Бандери;

1.9. мікрорайони “Кутківці”, “Пронятин”;

1.10. парк ім. Т.Шевченка (біля дитячого майданчика);

1.11. парк “Топільче” (на перехресті біля фонтану);

1.12. парк “Національного відродження” (біля карусель);

1.13. парк ім. Т.Шевченка – набережна Тернопільського ставу (біля дитячого майданчика);

1.14. парк ім. Т.Шевченка – набережна Тернопільського ставу (біля причалу);

1.15. парк ім. Т.Шевченка – навпроти Тернопільської об’єднаної податкової інспекції;

1.16. парк ім. Т.Шевченка – набережна Тернопільського ставу (між містком та алеєю до острова);

1.17. парк “Топільче” – біля Козацького острова;

1.18. парк “Топільче” – біля атракціонної зони (місце №1);

1.19. парк “Топільче” – біля атракціонної зони (місце №2);

1.20. парк “Національного відродження” – атракціонна зона (місце №1)

1.21. парк “Національного відродження” – атракціонна зона (місце №2)

1.22. вул. Г.Сагайдачного;

1.23. вул. Руська (біля ЗГТ «Кооперптивний технікум»)

1.24. вул. Руська (біля будинку побуту «Роксолана»).

 

2.Літні майданчики

2.1. вул. Мазепи, 1 (перехрестя центральної дороги від фонтану);

2.2. парк «Топільче» центральна алея до фонтану (місце №1);

2.3. парк «Топільче» центральна алея до фонтану (місце №2);

2.4. парк «Топільче» центральна алея до фонтану (місце №3);

2.5. парк «Топільче» центральна алея після фонтану (місце №4);

2.6. парк «Топільче» центральна алея після фонтану (місце №5);

2.7. парк «Топільче» центральна алея після фонтану (місце №6);

2.8. парк «Топільче» біля козацького острова;

2.9. парк «Національного відродження» біля фонтану;

2.10. перехрестя вул. Чубинського і в’їзду в парк «Національного відродження»;

2.11. парк ім. Т.Шевченка, біля Статуправління;

2.12. парк ім. Т.Шевченка, біля недобудованого кафе «Соки-води»;

2.13. парк ім. Т.Шевченка, навпроти ОДПІ.

Інформацію з питань проведення конкурсу на право розміщення об’єктів літньої торгівлі можна отримати в управлінні торгівлі, побуту та захисту прав споживачів за адресою вул. Коперника, 1, тел. 52-69-38

 

Коментарі  

 
+2 #2 я так думаю 26.12.2011 10:56
цивілізована торгівля з платежами до бюджету однозначно краще, ніж хаотична і неконтрольовани й продаж алкоголю...
 
 
+3 #1 Влас 26.12.2011 09:30
Чи не вперше міська рада оголосила публічний конкурс в цій сфері, і за це їм респект ! Але потрібно ще його так чесно і публічно провести !!!!!!!!!!
 
Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.