Нове на сайті:
У Тернополі проводять унікальні навчання ОСББ та ЖЕКів на випадок відсутності світла та газу Служба безпеки ідентифікувала чергового зрадника, який воював на боці росіян під Бахмутом та на Курщині Голова ГО «Екоальянс» Олександр Філь підтримує видалення старих дерев та заміну на нові в центральній частині Тернополя За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «секретаря» окупаційного суду в Генічеську У Тернополі відкрили новий дитячий садок на Микулинецькій Тернопіль для ЗСУ: Бійці 110-ої бригади отримали позашляховик від міста Користь від камер спостереження за програмою «Безпечний двір» у тернопільських дворах: виявили вандалку, яка пошкоджувала автомобілі За матеріалами СБУ судитимуть ворожого агента, якого росіяни планували використати для вчинення теракту на Тернопільщині Тернопіль готується до зими: навчання аварійних служб та перевірка пунктів незламності У Львові та Івано-Франківську подачі тепла не буде Тернопіль для ЗСУ: новий позашляховик для 35-го стрілецького батальйону Тернопіль для ЗСУ: 50 FPV-дронів отримали бійці 35-го батальйону Тернопіль для ЗСУ: 52 безпілотники для бійців 6-го окремого полку рейнджерів ЗСУ Як не стати знаряддям у руках ворога: СБУ та Нацполіція навчають школярів Тернопільщини протидіяти вербуванню в мережі За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі заочно засуджено «прокурора-пропагандиста» з Тернопільщини

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

“На стадіоні є 15,5 тисячі місць для сидіння. Наразі там тривають роботи з оновлення фасаду, — повідомив міський голова Сергій Надал, — зараз відкривати стадіон нема сенсу, — зазначив він, — у таку погоду там ніхто не всидить і не зможе нічого подивитися. Ми вирішили, що закінчимо всі роботи, а тоді й зробимо відкриття. Це буде навесні, коли буде тепло, щоб люди могли нормально посидіти, а не втікати від холоду, як це було у Львові”.

За словами Сергія Надала, більшість робіт на міському стадіоні вже виконано: встановлено нове табло, зроблено освітлення.

“Єдине — варто було б доробити фасадні роботи зі сторони проспекту Бандери, — висловив думку мер. — Там саме прокладають кабелі, адже поміняли освітлювальну систему…  Щодо фасаду, то є задум переробити під торговий об’єкт частину площі під трибунами вздовж дороги. Там зараз є чаша і якщо її закрити склом, то можна буде відкрити заклади швидкого харчування, магазини, приміром, квіткові”, цитує міського голову Тернополя газета «Місто».

Також стало відомо, що Тернопільський міський стадіон можуть здати в оренду представникам євангелістської релігійної організації. Як стало відомо “Номер один” орендарі користуватимуться стадіоном всього три дні і заплатять за це майже 20 тис. грн.

Протягом цього часу у Тернополі має відбутися конгрес представників цього релігійного напрямку. На нього з’їдеться чимало евангелістських організацій. За словами директора міського стадіону Ярослава Колісника, надання стадіону в оренду релігійній організації відбудеться тільки з дозволу міського керівництва. Однак він наголосив, що сьогодні підприємство знаходиться у критичному стані, тому ці кошти йому вкрай необхідні.

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.