Нове на сайті:
На Тернопільщині СБУ та Нацполіція ліквідували ще одну схему ухилення від мобілізації чоловіків призовного віку У Тернополі за матеріалами СБУ заочно засуджено колаборантку, яка організовувала «вибори путіна» на Донеччині За матеріалами СБУ підозру отримав командир роти бойовиків «днр», який керував загарбниками під час окупації Волновахи ФК «Нива» у заручниках своїх власних інвесторів: обіцяли 100 мільйонів вкласти в стадіон - вклали 5 і шукають винних Кожен другий мер по декларації - мільйонер. Де в цьому списку тернопільський мер Сергій Надал вже декілька місяців перераховує свою премію на рахунок ЗСУ Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

На Тернопільщині закінчуються необхідні для планових щеплень вакцини.

На складі Тернопільської обласної санітарно-епідеміологічної станції - пусто. Кажуть - всі вакцини роздали медичним закладам, а нові не надходять. Щорічна потреба у вакцині на Тернопільщині складає 16 мільйонів гривень. Сума виділяється з держбюджету, проте ось уже другий рік наша область не отримує навіть третю частину імуно-біологічних препаратів. У Тернопільській міській дитячій поліклініці вакцини для проведення профілактичних щеплень поки що достатньо. Єдине, що у дефіциті - пентаксин - вакцина, що використовується для щеплення дітей трьох-чотирьох місяців проти дифтерії, правця, кашлюку та гемофільної інфекції.

Біля кабінету профілактичних щеплень Тернопільської міської дитячої поліклініки черга - невелика. Кожного дня вакцинацію тут проходить 20-30 дітей. Найбільший наплив після обіду.

Вакцин поки що не бракує, а на дефіцитний пентаксин у поліклініці сподіваються найближчим часом.

Туберкуліну, якого минулого року бракувало, зараз достатньо, а найближчим часом планують замовити нову партію.

Володимир КУЧМА,заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Тернопільської міської дитячої поліклініки:«Треба сказати, що міська влада виділила, заложила в бюджет 100 тисяч для закупки туберкуліну для проведення туберкулінової діагностики дітям від 0 до 14 років. На сьогоднішній день ми на 40 тисяч гривень вже закупили туберкуліну, маємо ще 2,5 тисячі, але плануємо ще десь на середину квітня будемо замовляти туберкулін, який виробляється в Харкові».

Проблема полягає не в поганому забезпеченні вакцинами, каже Володимир Кучма. Батьки нерідко відмовляються робити дітям профілактичні щеплення і тим самим шкодять їх здоров'ю, адже тоді у дитини не виробляється імунітет до хвороб. А от у обласній санепідстанції проблемою з вакцинами занепокоєні, адже склад для їхнього зберігання пустує, а коли імуно-біологічні препарати потраплять на Тернопільщину – невідомо, - повідомляє ТВ 4

Марія ПАВЕЛЬЄВА, лікар-епідеміолог Тернопільської обласної СЕС:

«Забезпечення надзвичайно негативне - воно впливає на стан іммунітету наших дітей. Відповідно, не проводиться щеплення і неімунні діти, які не будуть мати захисту стане їх набагато більше, що може призвести до росту інфекційної захворюваності»

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.