Нове на сайті:
Шана нашим Захисникам: Надал зустрівся з Героєм сьогодення, який віддав своє здоров’я за нашу Свободу та Незалежність Ремонти тротуарів чи відправити гроші на дрони? Тернополян обурив стан тротуарів на вулицях міста, - фото Встановлені попередні причини смерті дитини в стоматології Тернополя Аеропорт в Тернополі має нового керівника Працівник ритуальної служби в Тернополі грабував померлих Нові камери в Тернополі - фейк і недолугість місцевих ЗМІ Рік умовно за облиття фекаліями та побиття поліцейських отримала жінка на Тернопільщині На Тернопіллі група людей виготовляла і збувала цигарки На Тернопільщині незаконна вирубка лісів не припиняється Сергій Надал: 5 листопада «Допомога армії від Тернополя» знову вирушає на передову Невеселі "пригоди" відомої тернополянки в Києві Рік мешкала на Тернопільщині та прославляла путіна Мариновський про Головка: "Мені неприємно за батька чотирьох синів, сина, брата, чоловіка… " Зелений двір: у Тернополі постійно висаджують нові дерева, згідно стратегії відновлення прибудинкових територій Судитимуть державного реєстратора, який незаконно допомагав московським попам на Кременеччині

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Це сталося врамках конкурсу «Тернопіль – наше місто майбутнього», по завершенні першого етапуякого відбувся благодійний аукціон.

Проводився аукціонз ініціативи міського головиТернополя Сергія Надала.Щоправда, мер не зміг бути присутній на аукціоні. Чому? Про це офіційний сайт міськради, який зазвичай ретельно описує все, що стосується міського голови, промовчав. Замість мера „головним” на аукціоні був його заступник з гуманітарних питань Леонід Бицюра.

Загалом на аукціоні були представлені роботи учасників чотирьох вікових категорій у таких напрямках: графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, живопис, комп‘ютерна графіка, бісероплетіння.

«Цікаво дізнатися, яким наше місто бачать діти. Тому наша мета – допомагати здійснювати дитячі бажання. Придбати лот на аукціоні – це найпростіший спосіб підтримати талановитих дітей нашого міста та змусити їх повірити, що мрії збуваються, - зауважив заступник міського голови з гуманітарних питань Леонід Бицюра.

Стартова ціна усіх запропонованих лотів складала 100 гривень. Найдорожче учасники аукціону оцінили роботи Костянтина Урбанського (18 років) «Зимова казка», за напрямком «Бісероплетіння» та Ірини Горобець (12 років) за напрямком «Образотворче мистецтво». Всього, за підсумками першого аукціону вдалося зібрати 25 240 гривень, які передадуть на благодійний рахунок конкурсу.

Наприкінці року, за  усі виручені кошти від аукціонів буде втілено в життя одну із дитячих мрій після завершення усіх етапів конкурсу (ми обовязково прослідкуємо, яку саме дитячу мрію втілять в життя, скільки на це буде витрачено коштів і чи так буде взагалі – прим.ред.)

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.