Нове на сайті:
СБУ ідентифікувала чергового зрадника з Донбасу: тернопільський суд заочно засудив його до 15 років за ґратами Від дронів до ветеранського бізнесу: комплексна підтримка ЗСУ по-тернопільськи Тернопіль передав 20 генераторів бійцям 71-ої єгерської бригади ДШВ Ампфутбольна команда “Вікінги” з Тернополя провела перший матч проти житомирських “Титанів” Тернопіль отримав особливу відзнаку за систему «е-Тернопіль» У Тернополі до 10 років тюрми заочно засуджено колаборантку із Запоріжжя, яка допомагала окупантам у організації псевдореферендуму СБУ ідентифікувала чергового колаборанта з окупаційного «мвс рф», яке діяло на Херсонщині Цей "бізнес" процвітає: "супровід" з навчальних полігонів за кордон Автозаки, кийки й кайданки: внутрішній фронт “безпеки” на мільйони На Тернопільщині СБУ та Нацполіція продовжують інформаційну кампанію «Спали» ФСБшника» Коли всі рівні перед ризиком — інакше працює і совість, і система А от це велика проблема! І її самі ж створюють батьки, а потім плачуть... У Тернополі за матеріалами СБУ та Нацполіції засуджено двох паліїв військової техніки На Тернопільщині на "хлібні посади" повертаються навіть "найзашквареніші" У Тернополі судитимуть директорку російського фонду, яка під виглядом «благодійної допомоги» постачала окупантам військову амуніцію

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Поки в обласному центрі тривають суперечки стосовно підняття вартості проїзду в транспорті до 2 грн. 50 коп., у Чорткові пішли ще далі. І, виявляється, це ”робиться в інтересах мешканців міста?”

Фактичний монополіст у сфері пасажирських перевезень у Чорткові,ТОВ «Чортківське АТП -16142», яким багато років керує Мирослав Притула, направив до місцевої влади клопотанняпро перегляд тарифів на послуги з перевезень у міському пасажирському транспорті, який працює у звичному режимі. У клопотанні, як повідомля ”Вісник правди”,зазначається : У зв’язку із значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, автомобільні шини, акумулятори та запасні частини до вузлів і агрегатів рухомого складу, ростом мінімальної заробітної плати пасажира, яка на сьогодні складає 1,75 грн. до фактичних витрат за дані перевезення, ТОВ «Чортківське АТП -16142»  неспроможне забезпечувати функціонування міського пасажирського транспорту.

У зв’язку з обставинами що склалися, ТОВ «Чортківське АТП -16142»  просить переглянути тарифи на послуги міського пасажирського транспорту, який працює у звичному режимі руху.

Розрахункова вартість проїзду при рентабельності 10% складає 3,65 грн.

Розуміючи низький фінансовий стан населення міста, але враховуючи складність економічної ситуації підприємства, пропонуємо:

-від сьогодні встановити вартість проїзду – 2грн.50коп.;

-з 1 липня 2011 року – встановити вартість проїзду – 3 грн.

Зважаючи на громадську значимість порушеного клопотання, просимо мешканців міста висловити свої міркування та пропозиції з цього приводу та скерувати їх у письмовому вигляді до міської ради.

Сподіваємось, що новообране керівництво Чортківської міської ради, при прийнятті рішення по даному питанні керуватиметься інтересами жителів міста!!!

Ось так, виявляється це саме в інтересах мешканців Чорткова планується підвищити вартість проїзду!?

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.