Нове на сайті:
Мобілізовані військовослужбовці з хронічним захворюванням втрачають доступ до життєво-необхідних ліків! Ветерани російсько-української війни закликають міську раду внести зміни до Генерального плану Тернополя Можна лише вчерговий раз порадіти за пінгвінів Зубопротезування для військових та ветеранів: як працює новий пілотний проєкт від НСЗУ на Тернопільщині Передали нашим тернопільським тероборонівцям ще вісім нічних розвідувальних дронів - Сергій Надал Замість випускного у школі рідні готуються до похорону школяра У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Не було ані голови, ані представників адміністрацій.

Три питання за півдня встигли розглянути депутати Тернопільської обласної ради. Чергове засідання 40-ї сесії Тернопільської обласної ради розпочалося на 2 години пізніше. Затримка виникла через бажання деяких партій змінити порядок денний. Депутати від «Партії регіонів» вимагали виключити з переліку всі політичні питання, а залишити лише господарські. На що перший заступник голови Тернопільської облради Сергій Тарашевський пригадав регіоналам попередні засідання.

Сергій Тарашевський, перший заступник голови облради: «Перше пленарне засідання закінчилося після того, як ви покинули засідання з міжфракційним об’єднанням. Також хочу наголосити, що політичні питання зараз піднімаєте саме ви. Тому що ці питання, які ви хочете виключити, знаходяться в кінці порядку денного». Таке зауваження обурило представника «Партії регіонів» в обласній раді Ярославу П’ялу.

Ярослава П’яла, депутат облради («Партія регіонів»): «Якщо ви думаєте, що тут тупі люди сидять, то ви дуже помиляєтеся. Тут – люди з достатньо високим інтелектом, які розуміють, що таке сьогодні для Тернопільського краю господарські питання. А політичні питання – я вам скажу ще раз – щоб не обговорювались. Ми не піднімаємо – ми просто говоримо, щоб виключити їх з порядку денного».

Після трьох перерв на вимогу депутатів запропонований порядок денний усе-таки передрукували. А в неналежній організації сесії звинуватили відсутніх на засіданні голів обласної ради та адміністрації.

Павло Федик, депутат облради («Партія регіонів»): «За моєї пам’яті, дворічної роботи Тернопільської обласної ради, ще ніколи так не була неорганізована робота сесії, як ця. Відсутність голови Тернопільської обласної ради, який за вояжами, подорожами за кордон, а також – участю в різних політичних акціях починає забувати про свою безпосередню роботу, а саме – організацію роботи виконавчої структури нашої Тернопільської обласної ради, проведення сесій. Це негативно складається, як на мене, на роботі Тернопільської обласної ради».

Олександр Стадник, депутат облради («Наша Україна»): «Давайте подивимося в сесійний зал: чи ми бачимо тут голову Тернопільської обласної державної адміністрації? Це раз. Чи ми бачимо тут хоч одного з заступників голови обласної державної адміністрації? Це два. Чи ми бачимо в залі голів районних державних адміністрацій? У мене складається враження, що ці питання треба тільки нам, депутатам. А обласна адміністрація обмежила себе тим, що подала подання – і ми маємо тут чухатися і розглядати ці питання».

Серед питань, які депутати все ж устигли розглянути – звіт про програму кінообслуговування за 2006-2010-й роки, реорганізація комунального підприємства «Кінодністер», а також проект функціонування Тернопільської школи мистецтв.

Григорій Шергей, начальник управління культури ОДА: «Від нинішнього дня школа, яка є об’єктом комунальної власності обласної ради, є об’єктом спільного користування обласної ради і міської ради, – тобто громади міста Тернополя і, скажімо, інших районних центрів і тому подібного. Коли об’єкт є спільного користування, це дає можливість, на думку фахівців, залучати кошти з різних рівнів різних бюджетів».

Степан Барна, депутат облради («За Україну!»): «Наступного року, дасть Бог, вже буде на 2 класи більше. Відповідне навантаження і відповідна кількість класів буде найбільша, власне, в наступному 2012-2013 навчальному році. Ви можете собі уявити ситуацію, коли о 9 годині дитина приходить у школу – і вона з цієї школи виходить о 6 годині вечора. Фактично у школі мистецтв немає потреби і необхідності в якійсь окремій гуртковій роботі. Вся ця робота закладена в навчально-виховний процес, де успішно поєднуються мистецькі і освітні дисципліни».

Загалом на чергове засідання 40-ї сесії облради було винесено більше 90 питань.

ІНТБ

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.