Нове на сайті:
ФК «Нива» у заручниках своїх власних інвесторів: обіцяли 100 мільйонів вкласти в стадіон - вклали 5 і шукають винних Кожен другий мер по декларації - мільйонер. Де в цьому списку тернопільський мер Сергій Надал вже декілька місяців перераховує свою премію на рахунок ЗСУ Тернопіль наприкінці весни 2026 року має отримати 17 нових українських тролейбусів Понад 1 мільйон гривень для 105-ї бригади передала Тернопільська міська рада За матеріалами СБУ у Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено колаборантку, яка співпрацювала з рашистами Три мільйони гривень передала Тернопільська міська рада для 44-ї бригади У Тернополі до 15 років позбавлення волі заочно засуджено чергову колаборантку з Херсонщини Власники 12-ти вигорілих квартир у будинку на вулиці 15 Квітня, 31, отримають ще по 150 тис. грн Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» Тернопіль - лідер України за благополуччям молоді У Тернополі за матеріалами СБУ до 15 років ув’язнення заочно засуджено «помічницю судді» окупаційного суду в Генічеську Перші кроки додому: у Тернополі мешканці будинку вул. 15 Квітня 31 розпочинають ремонти у квартирах У Тернополі 46 власників зруйнованих квартир отримають додаткову грошову допомогу Власникам 37 зруйнованих квартир на вулиці Василя Стуса, 8 нададуть грошову допомогу

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Тепер і Теребовлянщина має нового голову РДА.

Президент України Віктор Янукович  призначив Бігуляка Степана Пилиповича головою Теребовлянської районної державної адміністрації Тернопільської області.

Нагадаємо, минулого тижня на посаду голови Монастирської РДА було призначено Івана Білика, колишнього головного «рибовода» області, екс-депутата Тернопільської міськради, представника в нашому краї партії боксера Віталія Кличка «УДАР»

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.