Нове на сайті:
У 3 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу в складних неонатальних випадках Обіцяли допомогти "швидко перебігти кордон"... Єгері 68 бригади знищують «тернопільськими» FPV дронами ворожу спецтехніку Бійці 55 батальйону: Дрони від тернопільської міської ради знищують окупантів Два роки бореться з онкологією: молодий військовий з Тернополя Дмитро Линва потребує допомоги У 4 закладах Тернопільщини можна отримати безоплатну медичну допомогу при інфаркті Як врятувати кошенят в Тернополі, де немає жодного притулку для тварин Відомий журналіст про зневагу до Тернопільщини зі сторони Києва 22 дрони-розвідники передали від Тернополя на передову для окремої механізованої бригади сухопутних військ - Сергій Надал Волонтери «Допомоги армії від Тернополя» доправили передачі на фронт нашим захисникам» - Сергій Надал Сергій Надал повіз на фронт вантажний бус для тернопільських артиллеристів У 7 закладах Тернопільщини можна отримати медичну допомогу при пологах Надал поїхав у зону бойових дій та повіз дрони для захисників В Тернопільському ДСНС на одного інспектора-хабарника стало більше Через бажання мати ставок в заказнику тернополянин має проблеми

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Щоб уберегти своїх клієнтів, один з мобільних операторів виділив правила безпеки при використанні телеком-послуг.

Перш за все не варто довіряти інформації, яку вам повідомляють незнайомці по мобільному телефону – її завжди треба перевіряти. Шахраї часто представляються співробітником оператора, правоохоронцем, журналістом, родичем чи знайомим. Краще не поспішати виконувати будь-які дії, тим більше, якщо це стосується переказу коштів. Також не можна повідомляти коди поповнення рахунків, паролі та логіни іншим особам. Перевіряйте послуги, які надаються за короткими номерами в свого оператора, – застерігають фахівці.

Роман Маньовський, фахівець з питань інформаційної безпеки Львівської філії одного оператора мобільного зв'язку: «Роки йдуть – відтак, сама концепція по шахрайським діям трошки модернізується, але сам підхід він не змінюється. «Мобільні» шахраї найбільше займаються вимаганням грошей».

Відтак, не слід переказувати кошти незнайомцю через те, що вам мобільним телефоном повідомляють, ніби ви виграли приз, хтось з ваших близьких потрапив у біду чи знайшлася ваша загублена собака. Швидше за все це – обман.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою мобільного шахрайства, фахівці радять якомога швидше повідомити про це свого мобільного оператора та міліцію. Крім того, карти чи чеки поповнення, з яких ви переказували кошти зловмиснику, треба зберігати, адже саме вони дають вам шанс, що гроші повернуть, – щоправда не у вигляді готівки, а на мобільний телефон, інформує ІНТБ

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.