Нове на сайті:
Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта Затримали чергових місцевих рекетирів

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Днями Сергій Надал підписав розпорядження, суть якого зводиться до того, що тепер право першого підпису на фінансових документах має Леонід Бицюра, а Олександр Степанюк позбувся цієї «привілегії».

Таке «наближення» пана Бицюри до мера і одночасне усунення Степанюка від важливих рішень говорить про те, що в мерії почалися нові «ігри».

Хоча тут не все так однозначно і за цим, здавалося б, непоказним рішенням, насправді криються серйозні речі, які свідчать або про те, що Сергій Надал став більше довіряти Леоніду Бицюрі, або ж таким чином останнього намагаються «підставити».

На користь першої версії свідчить те, що начебто свого часу сам Надал просував Бицюру на посаду голови Тернопільської облради після того, як Кайда став нардепом. Як ТТ писав, Бицюра навіть їздив з цього приводу на «оглядини» в Київ.

Стосовно ж другої версії, то Бицюру в середовищі тернопільських свободівців не всі сприймають. Особливо після того, як він подав документи до кадрового резерву Президента України. Але оскільки амбіції в нього чималі, його й пробують «осадити» таким рішенням Надала.

Адже право першого підпису означає величезну відповідальність. В разі відсутності мера, саме Бицюра має підписувати розпорядження (для прикладу – про виділення коштів, закріплення автівок і т.п.).

Хтось спитає  - а для чого така «головна біль» самому Бицюрі?

А він не міг відмовитися» Адже в цьому випадку мав би місце великий публічний скандал. Тому й Надал зробив "пропозицію, від якої не відмовляються".

А так є те що є.

«Про внесення змін до розпорядження міського головивід 29.07.2011р. №374

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», з метою здійснення контролю за використанням коштів, передбачених на утримання управлінь та відділів міської ради, та інші заходи, які передбачені в бюджеті:

Внести зміни до п.1 розпорядження міського голови від 29.07.2011р. №374 «Про право підпису фінансових, бухгалтерських та господарських документів»: виключити «заступнику міського голови – керуючому справами Степанюку Олександру Івановичу», включити «заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Бицюрі Леоніду Олексійовичу».

Нагадаємо, ще два роки тому мер підписував інше рішення «Надати право першого підпису розпорядчих фінансових, бухгалтерських та господарських документів – міському голові Надалу Сергію Віталійовичу, заступнику міського голови – керуючому справами Степанюку Олександру Івановичу, другого підпису – начальнику відділу обліку та фінансового  забезпечення Денисюк Галині Миколаївні, головному спеціалісту-бухгалтеру відділу обліку та фінансового забезпечення Свідерській Світлані Іванівні» 

"Тернопільський тиждень"

    надал бицюра, тернопіль, мер, заступник, тернопільський тиждень    

 

Коментарі  

 
0 #3 знаюча 28.05.2013 18:47
ой, не переймайтеся, Бицюра тільки з вигляду простий як двері, а насправді той жи хиотрожоп... він сам кого хочеш підтсавить, хоча на фоні Надала, Стемковського чи Камінського - то да, він в порівнянні з ними дитя малолітнє. :sad:
Цитувати
 
 
+3 #2 От бл... 28.05.2013 11:41
я схиляюся до другого, підставлять Льоню, хоча він не промах, як пити дати, надал тут мастак, згадайте як він турського навколо кіпішу 9 травня взув, сам на відпочинку, а серетар рохзгрібав... :roll:
Цитувати
 
 
+5 #1 Це - я 28.05.2013 11:17
На черзі - відставка керуючого справами Тернопільської міської ради Олександра Степанюка. А згодом - і міського голови. Робіть ставки, панове!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.