Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Міський голова Тернополя Сергій Надал нарешті відважився оприлюднити свою позицію стосовно закриття деяких медичних закладів у місті. Але наприкінці своєї офіційної заяви він таки не зміг утриматися від традиційної для свободівців демагогії і риторики

Тернопільська міська рада розпочинає реформування системи охорони здоров’я міста Тернополя. Оприлюднюємо позицію міського голови Сергія Надала щодо реформи:

«Останнім часом ходить багато чуток щодо реформування лікарні №3. Хочу заспокоїти тернополян, лікарню ніхто не закриватиме! Всі мешканці, яких обслуговувала дана лікарня отримуватимуть вчасну та кваліфіковану допомогу. Проте, реформування системи охорони здоров’я все ж таки відбудеться.

Створення лікарні реабілітації та відновного лікування на базі Тернопільської міської лікарні №3 дасть змогу надавати тернополянам якісні послуги обстеження та реабілітації.

В черговий раз наголошую, що розмови про так зване перенесення поліклініки, котра функціонує на базі лікарні №3, є абсолютно безпідставними.

Щодо реорганізації третьої лікарні необхідно чітко розділити два аспекти.

По-перше, профіль лікарні буде змінений на реабілітаційний. У результаті в місті буде реалізовано Європейську модель надання медичних послуг, котра полягає в тому, що населення повинно отримувати висококваліфіковану допомогу з профілактики, лікування та реабілітації. У третій лікарні буде організовано заключний етап надання даних послуг.

Якісному наданню реабілітаційних послуг сприятиме унікальне розміщенню лікарні в парковій зоні. Важливо, що матеріально-технічна база лікарні буде розширена за рахунок фізіотерапевтичного обладнання, яке знаходилось у поліклініці  ВАТ «Комбайновий завод».
Ідея щодо запровадження комплексу реабілітаційних процедур для тернополян буде реалізована вже в цьому році, хоча розмова про це ведеться давно. Це свідчить про те, що керівництво міста і галузі має достатньої політичної волі та бажання займатися реформою медицини, а не розмовами про неї.

Відділення хірургії, ортопедії та реанімації будуть збереженими. Крім того, ми знайдемо нові шляхи покращення матеріально-технічного забезпечення їх роботи, також за рахунок залучення інвестицій.

По-друге, поліклініка третьої лікарні, що обслуговує населення мікрорайону «Дружба», мікрорайонів Кутківці та Пронятин, а також студентів ТНЕУ та ТНПУ продовжить повноцінне функціонування. В планах міської ради передбачено покращення якості роботи поліклініки та розширення роботи денного стаціонару, додатково планується перенесення профілактичного відділення першої поліклініки на базу лікарні №3.

Ну і насамкінець своєї офіційної заяви, оприлюдненої на сайті міської ради, мер Тернополя не зміг утриматися від традиційної для свободівців демагогії і риторики, заявивши: „Усі розмови навколо поліклініки є безпідставними провокаціями політичних опонентів для дискредитації команди «Свободи», котра прийшла у міську раду наводити лад у Тернополі. Ми йшли до влади з гаслом – «Справедливість, відповідальність і порядок». І сьогодні це гасло нашої повсякденної праці. Прийшов час відповідальних слів і реальних дій».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.