Нове на сайті:
Івано-Франківськ: Чому українці платять влітку за прибирання снігу та за тепло Від Тернопільської міської ради передаємо на фронт нову партію дронів, тепловізорів та камеру - Сергій Надал На Тернопільщині директора лікарні то звільняють, то поновляють Передали на передову Тернопільському 35-му батальйону нову партію ударних fpv-дронів та розвідувальних квадрокоптерів Маvic - Сергій Надал Перевізники у Тернополі вимагають підвищити плату за проїзд у громадському транспорті, - яка реакція мерії Обмеження для транспорту в Тернополі Сергій Надал на передовій нагородив наших захисників з територіальної оборони Тернополя В Івано-Франківську на 50% подорожчав проїзд у громадському транспорті Повістки виписують лише службовці ТЦК і СП, а не мер чи обласна та міська ради Оплата за проїзд у громадському транспорті Львова найвища в Україні та буде 25 гривень Питна вода в Тернополі подорожчала Зрадник з Тернопільщини понесе заслужене покарання «Бойові пташки» DJI Mavic 3Т від Тернопільської міської ради вирушили до 9-ї бригади «Холодний Яр» - Сергій Надал Ну не тільки чиновникам на Тернопільщині хабарі вимагати 3 лікарні на Тернопільщині надають психіатричну допомогу в стаціонарних умовах, так само 3 – за місцем перебування пацієнта

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Днями ми писали, як Представник Януковича віддав керівнику району з Тернопільщини жахливі матраси з дитячої лікарні

Тернопільську область з дводенним робочим візитом відвідав Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. Під час перебування в регіоні він побував в дитячих закладах Чортківського та Бережанського районів. Головна мета - перевірити виконання указів та доручень Президента України щодо захисту прав дитини в Тернопільській області.

Під час візиту особливу увагу Юрій Павленко звернув на стан дитячих відділень у лікарнях. Вони, переконаний Уповноважений мають бути ідеальними: з новим м`яким інвентарем (подушки, ковдри, матраци) та забезпеченні медичним обладнанням. Під час обласної наради з питання аналізу стану виконання указів та доручень Президента щодо захисту прав дитини в Тернопільській області очільник регіону Валентин Хоптян запевнив Юрія Павленка, що до 1 листопада цього року всі дитячі відділеня районних лікарень будуть з м`яким інвентарем.

На думку Юрія Павленка, головним індикатором оцінки ефективності місцевих органів влади є стан закладів для дітей. Відтак, під час зустрічі з журналістами він нагадав, що Президент України вимагає, аби в кожному регіоні було достатньо дитячих садків, шкільні та дошкільні заклади перебували в належному стані. За словами Уповноваженого, Глава держави ставить завдання, щоб мінімум 70% дітей були зайняті позашкільною освітою та 85% - дошкільною.

Під час візиту в Тернопільську область Уповноважений Президента України цікавився роботою пенітенціарної служби. Він відвідав Бережанську виховну колонію,  поспілкувався з керівництвом установи. Під час спілкування з журналістами заявив, що згідно з планами Державної пенітенціарної служби, наступного року колонія буде реформована в іншу установу пенітенціарної служби, а діти будуть переведені в Самбірську виховну колонію. За словами Ю.Павленка, в перспективі з восьми існуючих на сьогодні в Україні виховних колоній залишиться чотири.

Уповноважений повідомив, що Президент поставив завдання створити таку профілактично-виховну систему щодо дітей у конфлікті із законом, яка б допомогла уберегти дитину від вчинення злочину, отримати психологічну, соціальну допомогу дітям, які отримали покарання, не пов’язане з позбавленням волі, щоб унеможливити повернення до протиправної поведінки. Крім того, стоїть завдання надання якісної допомоги дітям, які стали жертвами та свідками злочину», - наголосив Уповноважений з прав дитини.

Під час візиту на Тернопілля Юрій Павленко поспілкувався з дітьми, які очікують на рішення суду в Чортківському слідчому ізоляторі, та відвідав і ознайомився з умовами в ізоляторі тимчасового тримання затриманих та арештованих осіб у місті Тернополі, де з початку року утримували чотирьох дітей.

Підсумовуючи візит Юрія Павленка заступник голови Тернопільської ОДА Петро Гоч заявив, що «перебування в регіоні Уповноваженого Президента України з прав дитини - це можливість подивитися на роботу іншими очима». Петро Гоч повідомив, що вже зараз Головою Тернопільської ОДА Валентином Хоптяном готуються відповідні доручення щодо більш якіснішої роботи з виконання указів та доручень Президента України щодо захисту прав дитини в Тернопільській області. Також заступник голови ОДА запросив Уповноваженого Президента з прав дитини відвідати область в листопаді, адже до цього часу мають бути виконані чимало доручень.

 

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.