Нове на сайті:
Тернопільські антидронові системи рятують життя наших воїнів Тернопіль для ЗСУ: 6 вересня передали 10 тепловізорів для бійців 55 батальйону Передали 40 FPV-дронів для спецназу поліції – Сергій Надал У Тернополі СБУ повідомила про підозру пособнику окупантів Тернопіль для ЗСУ: Міська рада Тернополя передає 162 дрони та мультикоптера нашим захисникам Тернопіль для ЗСУ передав нову партію портативних рацій захисникам з 54-ої бригади – Сергій Надал У Тернополі судитимуть сестер-зрадниць, які забезпечували окупантів FPV-дронами та військовим спорядженням Негода керуватиме Тернопільщиною, допоки дозволить Бог і президент Понад сто тисяч учнів сіли за парти в школах Тернопільщини У Тернополі 10 років тюрми отримала колаборантка із Запоріжжя Сергій Надал напередодні Дня Незалежності повіз на передову техніку та обладнання для 128 бригади, 44 бригади та 16 батальйону В СБУ зібрали доказову базу і в Тернополі засуджено колаборантку із Запоріжжя У День Незалежності Сергій Надал перебував у зоні бойових дій та нагородив наших захисників та захисниць 19 серпня передали від Тернопільської міської ради ще 30 FPV-дронів на передову – Сергій Надал Затверджений Кабміном очільник Тернопільщини називав протестуючих освітян "бидлом, яке треба ставити в стійло"

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

Доволі часто «сюрпризи» очікують клієнтів торгових закладів. Зайшов до крамниці, залишив у камері схову свої речі, замкнув на ключик замок дверцят, а коли повернувся – диво! Щоправда, шокуюче! Ключі у вас, а з місця зберігання хтось вигріб ваші речі.

Залишати особисте майно в камерах схову, які, по суті, встановлені у кожному супермаркеті – справа далеко не покупця. Охорона подекуди змушує клієнтів це робити. Та, водночас, напис, що гласить про безвідповідальність адміністрації крамниці щодо збереження вашого майна, змушує задуматися про безпечність таких місць. Підтверджує це і кримінальна статистика: камери зберігання і справді часто стають об’єктами збагачень крадіїв.
Як розповів начальник відділу карного розшуку міської міліції Тернополя Анатолій Стельмащук, з початку року до правоохоронців звернулося більше десятка потерпілих, котрі втратили особисті речі саме з цієї причини, що залишили їх у камерах схову. За двома такими фактами були порушені кримінальні справи, адже суми збитків були значними.
Потерпів від «камерного» злодія 22-річний тернополянин. Молодий чоловік зайшов до супермаркету «Сільпо», що по вулиці Живова, аби купити продуктів, і залишив у ящику для зберігання ноутбук та мобільний телефон. Двадцять хвилин перебування у торговому залі і втрата у майже десять тисяч гривень: за цей час невідомий зумів не тільки підібрати ключ до замка камери, а й викрасти залишену техніку і втекти. Міліціонерам знадобилося чимало часу, аби вийти на слід злочинця. Зі слів оперативників, розплутувати такі злочини надзвичайно важко, адже працювати доводиться, як мовиться, без жодних зачіпок. Та наполеглива праця принесла результат. Розшуківці не лише затримали підозрюваного, яким виявився раніше судимий житель обласного центру, а й вилучили крадений ноутбук.

Анатолій Стельмащук каже, що проблема так званих «камерних» крадіжок – це можливість легко підібрати ключ до замка. Кожним четвертим ключем можна відімкнути будь-який ящик. Ось це й спокушує зловмисників. А ще – безпечність. Адже, здебільшого, за місцями, де розташовані камери схову, не наглядає ні охорона торгового закладу, ні камери відеоспостереження. «Ми неодноразово зверталися до адміністрацій супермаркетів з проханням встановити бодай якийсь нагляд, але розуміння не знаходимо. Переважно відмовляють через технічні неможливості, хоча, як на мене, це радше відмовка, аніж причина. Такі випадки, звичайно, не роблять реклами торговим закладам, але найбільше терплять клієнти».
Люди втрачають продукти харчування, одяг, взуття та інше особисте майно. Хоча матеріальні збитки, здавалося б, не значні, проте кому приємно бути обкраденим.
    19-річна тернополянка зайшла в магазин «Теко», що на вулиці Мазепи. Дівчина уже дещо прикупила з продуктів, тому пакети змушена була залишити у камері схову. Про що згодом пошкодувала. Фрукти, солодощі, цигарки і навіть одяг стали власністю спритного крадія, а потерпіла залишилася хіба що з претензіями. Але до кого? Якщо адміністрація торгових закладів не несе відповідальності за речі, залишені в ящиках для зберігання. І про це великими літерами пише на листівках і кріпить на дверцятах камер, або деінде.
Аналізуючи проблему такого виду крадіжок, важко дати універсальну пораду. Але безвихідних ситуацій не буває. Найкраще – йти до супермаркету лише з гаманцем, але якщо напередодні вже скупилися, чи несете з собою якісь цінні речі, краще оминіть великий торговий заклад. Найнеобхідніші продукти можна купити і в невеличких крамничках, де відсутнє самообслуговування і немає охорони, яка вкаже вам на камери схову.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.