Нове на сайті:
Міська рада покриває різницю показників - небаланс води Пантеон Героїв у Тернополі стає прикладом для інших міст СБУ заочно повідомила про підозру російській «волонтерці», яка забезпечує окупантів позашляховиками та спецтехнікою для війни в Україні Американець назвав Тернопіль найкращим містом України СБУ заочно повідомила про підозру колаборанту, який допомагає фсб тотально стежити за мешканцями окупованого Бердянська СБУ заочно повідомила про підозру росіянці, яка доставила в Україну понад 300 тонн вантажів для окупаційних військ рф За матеріалами СБУ в Тернополі судитимуть зрадника, який воював на боці російських окупантів Уряд у 2022 році спровокував катастрофічні наслідки для водоканалів українських міст Міський голова від Тернополя на фронті передав воїнам 128-ї бригади «Дике Поле» позашляховик, квадрокоптери та зарядні станції Асоціація міст України попереджає про повну катастрофу зупинки подачі води у містах. Відкрите звернення до Президента Сергій Надал передав на фронті для 44 бригади від Тернополя: екскаватор, квадрокоптери, зарядні станції За матеріалами СБУ довічне ув’язнення загрожує зраднику, який очолював бойовиків «днр» під час окупації Волновахи СБУ заочно повідомила про підозру пособниці ворога з Каховки, яка постачала окупантам дрони та маскувальні сітки Український Тернопіль і канадська Міссіссаґа міста-побратими: нові інвестиції, нові ідеї, нові можливості СБУ заочно повідомила про підозру меру Вологди, який забезпечував російських окупантів автівками та дронами

«2% людей – думають, 3 % - думають, що думають. А 95% людей радше помруть, ані ж почнуть думати...»

"Успішно прозвітувавши" про початок реформування медичної галузі в Тернополі, Тернопільська міська рада проанонсувала початок реформування системи житлово-комунального господарства міста.

І запрошує підприємців подавати свої пропозиції щодо вдосконалення організації робіт та готовності до їх виконання з прибирання і ремонту доріг, утримання шляхово-мостового господарства, прибудинкових територій, озеленення, збору сміття.

Пропозиції приймаються у відділі реформування житлово-комунального господарства. Адреса: 46001, м. Тернопіль, вул. Коперника,1, тел. 52-54-22, 25-35-89, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

«Під час офіційного візиту делегації міської ради у міста Республіки Польща ми побачили, що там уже 10 років діє змінена система підходів до реалізації потреб міста у житлово-комунальному господарстві. У Польщі відмовились від послуг великих підприємств комунальної форми власності і здійснили перехід на виконання послуг для потреб міста із застосуванням великої кількості малих приватних підприємств на конкурсних умовах. Даний підхід веде до зниження вартості послуг, а завдяки конкурсним умовам і конкуренції якість послуг зростає. Такий позитивний досвід ми готуємо до впровадження у Тернополі.Запрошую усі установи, підприємства та підприємців подавати свої пропозиції щодо вдосконалення системи ЖКГ», - зазначив міський голова Сергій Надал.

 

 

Погода, Новости, загрузка...

Карта сайту

Нас відвідали

Ukr.Net

Авто базар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і Світу в режимі реального часу.